| Miejsce pochodzenia: | Kanton, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | YX |
| Orzecznictwo: | ISO CE |
| Numer modelu: | YX-2507021 |
| Minimalne zamówienie: | 5 |
| Cena: | 1-9sets:$258; more than10sets need be dicussed |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie drewniane ramy : 49*58*105 cm |
| Czas dostawy: | Czas realizacji (dni):7 15 20 Do negocjacji |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | Ilość (zestawy): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Wiek: | > 3 lata, > 6 lat, > 8 lat | Konfigurowalne kolory: | Różowy żółty niebieski zielony |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | Sprzęt + akryl | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | Mini gra arcade z maszyną do pazurów,automaty do sprzedaży zabawek z monetą,maszyna do gier z palcami z wyświetlaczem |
||
Przygotujcie się na uzależniające doświadczenie w grze! Przyjdźcie i bawcie się lalkami razem! Jest to odpowiednie miejsce dla dzieci do interakcji rodzic-dziecko. Zbierzcie wszystkie nagrody i zabierzcie je do domu!
Informacje o produkcie
| Nazwa produktu |
Maszyna lalkowa z ekranem wyświetlania |
| Wielkość produktu | 47*55*100 cm |
| MMateriały | Szkło hartowane + sprzęt + drewno |
| P.W. | 31 kg |
| Nomienne napięcie | 110-220 V |
| Rozmiar prezentów | Dawaj, co chcesz. |
| Kolor produktu | różowy, żółty, zielony, niebieski |
| Zastosowanie | Miasto gier wideo, centra handlowe, parki, plac zabaw dla dzieci |
Opcje dostosowywania
Zindywidualizowane logo
Opakowanie na zamówienie
Dostosowanie graficzne
![]()
Jak grać?
![]()
Wyświetlacz: Wyświetla informacje takie jak zasady gry, wyniki, pozostała kwota waluty itp.Niektóre z nich wykorzystują również animacje i efekty oświetleniowe, aby stworzyć atmosferę i przyciągnąć uwagę graczy..
Przyciski joystick: Joystick służy do kontrolowania ruchu pazurów w lewo i w prawo, do przodu i w tył.To klucz do interakcji gracza z maszynąOperacja wpływa na doświadczenie.
![]()
Rozmiar i opakowanie
![]()
Spójrzmy razem na części ciała maszyny lalki.
![]()
![]()
Oferujemy różnorodne opcje opakowań do wyboru, a także wspieramy opakowania dostosowane do potrzeb.
nasza sala wystawiennicza
![]()
![]()
Klienci naszej firmy pochodzą z różnych krajów na całym świecie.Towary z różnych krajów i regionów nieustannie przybywają tutaj i są pakowane.Mamy dobrze zorganizowany i sprawny system łańcucha dostaw.Każdy krok jest ściśle kontrolowany przez profesjonalne zespoły, aby zapewnić, że towary są wysyłane na czas, w dobrej jakości i w odpowiedniej ilości.
![]()
Nasza firma bierze udział w różnych dużych i małych wystawach każdego roku.
Przez lata dzięki niezawodnym produktom i usługom zdobyliśmy zaufanie klientów z całego świata, a nasza sieć współpracy stała się coraz szersza.To nie tylko miejsce załadunku., ale także potężne świadectwo naszej siły i reputacji!
Zaangażowanie w obsługę posprzedażną
100% autentyczny 100% skupiony 100% zaufanie
Jak naprawić maszynę?
Po zakupie naszej maszyny, zorganizujemy specjalistę klienta do obsługi problemów po sprzedaży, podczas gdy menedżer klienta będzie odpowiedzialny za dostawę zamówienia, śledzenie logistyki, inspekcji,utrzymanie po sprzedażyUżytkownik może również skontaktować się z naszym specjalistą ds. obsługi klienta i zapytać o problemy telefonicznie.dopóki przestrzegasz instrukcji i podejmujesz praktyczne działania, problemy mogą zostać rozwiązane.
P.S. Porady:
Nasza fabryka przeprowadziła surowe testy na maszynach. po otrzymaniu towarów, po prostu otwórz opakowanie i włącz zasilanie do ich użycia.może to być drobny problem spowodowany wstrząsami podczas procesu transportu logistycznegoMożesz się z nami skontaktować, a nasi profesjonalni technicy rozwiążą problem.
Przesyłka zwrotna pokrywa problem?
| Opis problemu | nabywca | sprzedawca | roztwór |
| Problem logistyczny | Służymy wam. | Pamiętaj, aby sprawdzić towary przed podpisaniem, jeśli towary są uszkodzone, proszę zrobić zdjęcia na miejscu i skontaktować się z obsługą klienta. | |
| Problem jakości | Służymy rozwiązaniu | Problemy z jakością, nie można użyć lub inne problemy,prosimy o kontakt z obsługą klienta |
Instrukcja zakupu
- Rok gwarancji
W przypadku urządzeń innych niż ludzkie, okres gwarancji dla płyty głównej, ekranu, pistoletu i zasilania wynosi jeden rok, podczas gdy okres gwarancji dla innych łatwo uszkodzonych komponentów wynosi trzy miesiące.Jeśli elementy zostaną odesłane do fabryki do naprawy, producent pokryje koszty wysyłki w ciągu jednego miesiąca, połowę kosztów w ciągu 1-3 miesięcy, a koszty wysyłki zostanie opłacony przez kupującego po 3 miesiącach.
- Wsparcie na całe życie.
Po upływie okresu gwarancyjnego można skontaktować się z producentem, aby uzyskać wsparcie posprzedażne w oparciu o dokumentację zakupu.W przypadku konieczności naprawy lub wymiany części, zostanie zapewnione zniżkowe wsparcie kosztów.