| Miejsce pochodzenia: | Kanton, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | YX |
| Orzecznictwo: | ISO CE |
| Numer modelu: | YX-1001A |
| Minimalne zamówienie: | 4 |
| Cena: | 1-9sets:US$286 |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie drewniane: 48*62*136cm |
| Czas dostawy: | Czas realizacji (dni): 7 15 20 do negocjacji |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | Ilość (zestawy): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Typ: | gra w arcade z maszyną z pazurami | Wiek: | > 3 lata, > 6 lat, > 8 lat |
|---|---|---|---|
| Konfigurowalne kolory: | Czerwony, pomarańczowy, zielony, niebieski | język: | angielski / chiński |
| Nadaje się do: | Strona główna/Sklep/Restauracja/Kawiarnia/GameCenter | Nadaje się do: | centrum gier rozrywkowych |
| Gwarancja: | 12 miesięcy | woltaż: | 110/220 V |
| Pochodzenie: | Chiny | ||
| Podkreślić: | Maszyna do wyciągania monet,automat z chwytakiem,Centrum rozrywki |
||
Centrum rozrywki maszyna do gry wysokiej jakości na monety maszyna z chwytakiem do salonów gier
Opis produktu
| Nazwa | Maszyna z chwytakiem Starry Sky Hero Hardware |
| Czy jest dostosowany | Tak |
| Typ wtyczki | Wtyczka EU/US/UK/AU |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Materiał | Sprzęt + akryl + szkło hartowane itp. |
| Moc | 80W |
| Napięcie | 110/220V |
| Waga | 55KG |
| Rozmiar | 56*45*149cm |
Opcje dostosowywania
Dostosowane logo
Dostosowane opakowanie
Dostosowanie grafiki
![]()
![]()
Rozmiar
![]()
Zobowiązanie do obsługi posprzedażnej
100% autentyczności 100% skupienia 100% zaufania
Jak naprawić maszynę?
Po zakupie naszej maszyny wyznaczymy specjalistę ds. klienta do obsługi Twoich problemów posprzedażnych, podczas gdy kierownik ds. klienta będzie odpowiedzialny za dostawę zamówienia, śledzenie logistyki, inspekcję, konserwację po sprzedaży, przyszłe zakupy i powiązane sprawy. Możesz również skontaktować się z naszym specjalistą ds. klienta i możesz zadawać pytania dotyczące problemów telefonicznie. Ogólnie rzecz biorąc, o ile będziesz postępować zgodnie z instrukcjami i podejmować praktyczne działania, problemy można rozwiązać.
![]()
Oferujemy różnorodne opcje pakowania do wyboru, a także wspieramy niestandardowe opakowania.
nasz salon wystawowy
![]()
![]()
Klienci naszej firmy pochodzą z różnych krajów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy są to zamówienia z Europy i Ameryki, czy zapytania od klientów z Azji, Afryki i Oceanii, towary z różnych krajów i regionów stale tu docierają i są pakowane. Posiadamy dobrze ustrukturyzowany i wydajny system łańcucha dostaw. Od przygotowania zapasów, przez inspekcję, po załadunek kontenerów, każdy krok jest ściśle kontrolowany przez profesjonalne zespoły, aby zapewnić terminową wysyłkę towarów, w dobrej jakości i we właściwej ilości.
Przez lata, dzięki niezawodnym produktom i usługom, zdobyliśmy zaufanie globalnych klientów, a nasza sieć współpracy staje się coraz bardziej rozległa. To nie tylko miejsce załadunku, ale także potężne świadectwo naszej siły i reputacji!
Zobowiązanie do obsługi posprzedażnej
100% autentyczności 100% skupienia 100% zaufania
FAQ
1. Kim jesteśmy?
Guangzhou Yuxin Amusement Company znajduje się w dzielnicy Panyu w Guangzhou w Chinach. Specjalizujemy się w produkcji części do maszyn do gier! Ponad 18 lat. Od momentu powstania sprzedajemy maszyny do gier. Opierając się na naszych profesjonalnych talentach i doskonałym doświadczeniu, naprawdę mamy nadzieję stać się Twoim najlepszym dostawcą i nawiązać z Tobą długoterminową relację biznesową.
2. jak możemy zagwarantować jakość?
Zawsze próbka przedprodukcyjna przed masową produkcją
Zawsze kontrola końcowa przed wysyłką;
Zawsze innowacja jakościowa, aby przetrwać na rynku
3. Jakie produkty możemy Ci zaoferować?
Joystick i kontroler do gier, selektor monet, przełącznik przyciskowy, zasilacz, mikroprzełącznik, urządzenie antywibracyjne, gniazdo wrzutowe, sprzęt do chwytaka, maszyna do gier wideo dla dzieci, maszyna do gier zręcznościowych, maszyna do gier dla dorosłych.
4. dlaczego powinieneś kupować od nas, a nie od innych dostawców?
Ponad osiemnaście lat doświadczenia w branży. Dostępne OEM i ODM. Bezpośrednio z fabryki, gwarancja jakości. Cały proces produkcji do eksportu przez lQC, PQC, OQC. Cztery gwarancje: wysoka jakość, dostawa na czas, profesjonalna obsługa przedsprzedażna. Najlepsza obsługa posprzedażna.
5. jakie usługi możemy świadczyć?
Akceptowane warunki dostawy: FOB
Akceptowana waluta płatności: USD, CNY;
Akceptowany typ płatności: T/T, L/C;
Języki: angielski, chiński
Instrukcja zakupu
- Okres gwarancji jeden rok
Dla urządzeń niebędących urządzeniami ludzkimi, okres gwarancji na płytę główną, ekran, pistolet i zasilacz wynosi jeden rok, podczas gdy okres gwarancji na inne łatwo uszkadzalne komponenty wynosi trzy miesiące. Jeśli komponenty zostaną odesłane do fabryki w celu naprawy, producent pokryje koszty wysyłki w ciągu jednego miesiąca, połowę kosztów w ciągu 1-3 miesięcy, a koszty wysyłki zostaną pokryte przez kupującego po 3 miesiącach.
-Dożywotnia konserwacja
Po okresie gwarancji nadal możesz skontaktować się z producentem w celu uzyskania wsparcia posprzedażnego na podstawie historii zakupu. Zapewniamy bezpłatne konsultacje i odpowiedzi. W przypadku potrzeby naprawy lub wymiany komponentów zapewniamy wsparcie w obniżonej cenie.