| Menşe yeri: | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | YX |
| Sertifika: | ISO CE |
| Model numarası: | YX-2507021 |
| Min sipariş miktarı: | 5 |
| Fiyat: | 1-9sets:$258; more than10sets need be dicussed |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap Çerçeve Ambalajı : 49*58*105cm |
| Teslim süresi: | Önemli süre (günler):7 15 20 müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Miktar (setler): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Yaş: | >3 Yıl, >6 Yıl, >8 Yıl | KişiselleştirilebilirRenkler: | Pembe sarı mavi yeşil |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | Hırdavat+Akrilik | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | mini boks makinesi atari oyunu,jetonlu oyuncak otomatı,ekranlı boks makinesi |
||
Bağımlılık uyandıran bir oyun deneyimine başlamaya hazır olun! Gel ve bebeklerle birlikte oyna! Çocukların ebeveyn-çocuk etkileşimi için uygundur. Tüm ödülleri toplayın ve evlerine götürün!
Ürün Bilgisi
| Ürün Adı |
Ekran kukla makinesi |
| Ürün boyutu | 47*55*100cm |
| MMateryaller | Sertleştirilmiş cam+makine + ahşap |
| N.W. | 31Kg |
| İsimlendirilmiş voltaj | 110-220V |
| Hediye boyutu | Ne hediye koyarsan ver. |
| Ürün rengi | pembe, sarı, yeşil, mavi |
| Uygulama | Video oyunu şehri, alışveriş merkezleri, parklar, çocuk oyun alanları |
Kişiselleştirme Seçenekleri
Özel Logo
Özel ambalaj
Grafik özelleştirme
![]()
Nasıl oynanır?
![]()
Ekran: Oyun kuralları, skorlar, kalan para miktarı vb. gibi bilgileri gösterir.Bazıları da bir atmosfer yaratmak ve oyuncuların dikkatini çekmek için animasyonlar ve ışık efektleri kullanacak..
Joystick düğmeleri: Joystick, pençelerin sol ve sağ, ileri ve geri hareketlerini kontrol etmek için kullanılır.Bu, oyuncunun makineyle etkileşime geçmesinin anahtarıdır.Operasyonun hissedilmesi deneyimi etkiler.
![]()
Boyut ve ambalaj
![]()
Çocuk bebek makinelerinin vücut parçalarına birlikte bir göz atalım.
![]()
![]()
Seçiminiz için çeşitli ambalaj seçenekleri sunuyoruz ve ayrıca özelleştirilmiş ambalajları da destekliyoruz.
Gösteri odamız
![]()
![]()
Şirketimizin müşterileri dünyanın dört bir yanından geliyor, ister Avrupa ve Amerika'dan gelen siparişler olsun, ister Asya, Afrika ve Okyanusya'daki müşterilerden gelen talepler olsun.Farklı ülkelerden ve bölgelerden gelen mallar sürekli buraya geliyor ve paketleniyor.Malzeme hazırlığından, denetimden konteynerlerin yüklenmesine kadar iyi yapılandırılmış ve verimli bir tedarik zinciri sistemimiz var.Malların zamanında gönderilmesini sağlamak için her adım profesyonel ekipler tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilir, iyi kalitede ve doğru miktarda.
![]()
Şirketimiz her yıl çeşitli büyük ve küçük sergilere katılır.
Yıllar boyunca, güvenilir ürünler ve hizmetler sayesinde, küresel müşterilerin güvenini kazandık ve işbirliği ağımız giderek genişledi.Burası sadece yükleme alanı değil., ama aynı zamanda gücümüzün ve itibarımızın güçlü bir kanıtı!
Satış sonrası hizmet taahhüdü
%100 gerçek %100 odak %100 güven
Makineyi nasıl onaracağım?
Makinemizi satın aldıktan sonra, satış sonrası sorunlarınızı ele almak için bir müşteri uzmanı ayarlayacağız. Müşteri yöneticisi ise sipariş teslimatından, lojistik takipinden, denetimden sorumlu olacaktır.Satış sonrası bakımAyrıca müşteri uzmanımızla iletişime geçebilir ve sorunlarla ilgili soruları telefonla sorabilirsiniz.Eğer talimatları takip eder ve pratik adımlar atarsan, sorunlar çözülebilir.
PS İpuçları:
Fabrikamızda makineler üzerinde sıkı testler yapıldı. Malları aldıktan sonra sadece ambalajı açın ve onları kullanmak için gücü açın. Eğer anormal kullanım sorunları yoksa,Lojistik nakliye sürecinde sarsıntıların neden olduğu küçük bir sorun olabilir.Bizimle iletişime geçebilirsiniz ve profesyonel teknisyenlerimiz sizin için sorunu çözecektir.
Dönüş sevkiyatı sorunu kapatıyor mu?
| Sorun açıklaması | Alıcı | satıcı | Çözüm |
| Lojistik sorunu | Size hizmet ediyoruz. | İmzalamadan önce malları kontrol ettiğinizden emin olun, mallar hasarlıysa, lütfen yerinde fotoğraf çekin ve müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. | |
| Kalite sorunu | Size çözüm sunuyoruz. | Kalite sorunları, kullanılamaz veya diğer sorunlar, lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin |
Satın alma talimatı
- Bir yıllık garanti süresi
İnsan dışı cihazlar için ana kart, ekran, silah ve güç kaynağı için garanti süresi bir yıldır, diğer kolay hasar gören bileşenler için garanti süresi ise üç aydır.Eğer bileşenler tamir için fabrikaya geri gönderilirse, üretici nakliye maliyetini bir ay içinde, nakliye maliyetinin yarısını 1-3 ay içinde ve nakliye maliyetini 3 ay sonra alıcı tarafından ödeyecektir.
- Hayat boyu bakım.
Garanti süresi geçtikten sonra, satın alma kayıtlarına dayanan satış sonrası destek almak için üreticisiyle iletişime geçebilirsiniz.Tamir veya parça değiştirme ihtiyacı varsa, indirimli maliyet desteği sağlanacaktır.