| Menşe yeri: | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | YX |
| Sertifika: | ISO CE |
| Model numarası: | YX-260324 |
| Min sipariş miktarı: | 5 |
| Fiyat: | 1-9sets:$243; more than10sets need be dicussed |
| Ambalaj bilgileri: | Yumuşak ambalaj: 30*45*165cm |
| Teslim süresi: | Önemli süre (günler):7 15 20 müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Miktar (setler): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Yaş: | >3 Yıl, >6 Yıl, >8 Yıl | KişiselleştirilebilirRenkler: | Pembe mavi |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | Hırdavat+Akrilik | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | mini kapmaca makinesi,Para Birimi İşletilen Arkade Oyunu,çocuklar için kapmaca makinesi |
||
Ürün Bilgileri
| Ürün adı |
Premium Tek Oyunculu |
| Ürün boyutu | 45*35*165cm |
| Malzemeler | Temperli cam+donanım+ahşap |
| N.W | 37KG |
| Anma gerilimi | 110V-220V |
| Hediye boyutu | Yerleştirdiğiniz hediyeyi verin |
| Ürün rengi | pembe,mavi |
| Uygulama | Video oyun şehirleri, alışveriş merkezleri, parklar, çocuk oyun alanları |
Özelleştirme Seçenekleri
Özelleştirilmiş Logo
Özelleştirilmiş ambalaj
Grafik özelleştirme
![]()
![]()
![]()
Ürün Detayları
![]()
Metal Jeton Mekanizması
Hassas Metal Bileşenler
![]()
Hassas Pençe
Güçlü Kavrama Mekanizması
![]()
Yüksek Hızlı
Vinç Kararlı Performans
![]()
Entegre Jeton ve Dağıtım Sistemi
Sorunsuz Etkileşimli Çalışma
![]()
![]()
Seçiminiz için çeşitli ambalaj seçenekleri sunuyoruz ve ayrıca özelleştirilmiş ambalajları da destekliyoruz.
bizim showroomumuz
![]()
![]()
Şirketimizin müşterileri dünyanın çeşitli ülkelerinden gelmektedir. Avrupa ve Amerika'dan siparişler veya Asya, Afrika ve Okyanusya'daki müşterilerden gelen talepler olsun, farklı ülke ve bölgelerden gelen mallar sürekli olarak buraya gelmekte ve paketlenmektedir. İyi yapılandırılmış ve verimli bir tedarik zinciri sistemimiz var. Stok hazırlığından, denetimden konteyner yüklemeye kadar her adım, malların zamanında, iyi kalitede ve doğru miktarda sevk edilmesini sağlamak için profesyonel ekipler tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilir.
![]()
Şirketimiz her yıl çeşitli büyük ve küçük fuarlara katılmaktadır.
Yıllar boyunca, güvenilir ürünler ve hizmetler sayesinde, küresel müşterilerin güvenini kazandık ve işbirliği ağımız giderek genişledi. Burası sadece yükleme alanı değil, aynı zamanda gücümüzün ve itibarımızın güçlü bir kanıtıdır!
Satış sonrası hizmet taahhüdü
100% orijinal 100% odak 100% güven
Makine nasıl tamir edilir?
Makinemizi satın aldıktan sonra, satış sonrası sorunlarınızı çözecek bir müşteri uzmanı ayarlayacağız, müşteri yöneticisi ise sipariş teslimatı, lojistik takibi, denetim, satış sonrası bakım, gelecekteki satın almalar ve ilgili konulardan sorumlu olacaktır. Ayrıca müşteri uzmanımızla iletişime geçebilir ve telefonla sorunlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Genel olarak, talimatları izlediğiniz ve pratik eylemler aldığınız sürece, sorunlar çözülebilir.
Not İpuçları:
Fabrikamız makineler üzerinde sıkı testler yapmıştır. Malları aldıktan sonra, ambalajı açıp gücü açmanız yeterlidir. Anormal kullanım sorunları yoksa, lojistik nakliye süreci sırasındaki sarsıntılardan kaynaklanan küçük bir sorun olabilir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz ve profesyonel teknisyenlerimiz sorunu sizin için çözecektir.
İade nakliyesi sorunu karşılıyor mu?
| Sorun açıklaması | alıcı | satıcı | çözüm |
| Lojistik sorunu | Size hizmet ediyoruz | İmzalamadan önce malları mutlaka kontrol edin, mallar hasarlıysa, yerinde fotoğraf çekin ve müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. | |
| Kalite sorunu | Size hizmet ediyoruz çözüm | Kalite sorunları, kullanılamama veya diğer sorunlar, lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin |
Satın Alma Talimatı
- Bir Yıl Garanti Süresi
İnsan dışı cihazlar için anakart, ekran, silah ve güç kaynağı için garanti süresi bir yıldır, diğer kolay hasar gören bileşenler için garanti süresi üç aydır. Bileşenler onarım için fabrikaya geri gönderilirse, üretici bir ay içinde nakliye maliyetini karşılayacaktır, 1-3 ay içinde maliyetin yarısını karşılayacaktır ve 3 ay sonra nakliye maliyeti alıcı tarafından ödenecektir.
-Ömür Boyu Bakım
Garanti süresinden sonra, satın alma kaydına dayanarak satış sonrası destek almak için üretici ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık ve cevaplar sağlanmaktadır. Onarım veya bileşen değişimi gerekirse, indirimli maliyet desteği sağlanacaktır.