| Τόπος καταγωγής: | Guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | YX |
| Πιστοποίηση: | ISO CE |
| Αριθμό μοντέλου: | ΥΧ-260324 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 |
| Τιμή: | 1-9sets:$243; more than10sets need be dicussed |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Μαλακή συσκευασία: 30*45*165cm |
| Χρόνος παράδοσης: | Ημερομηνία (ημέρες):7 15 20 Να διαπραγματευθεί |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Ποσότητα (σύνολα): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Ηλικία: | >3 έτη, >6 έτη, >8 έτη | Προσαρμόσιμα Χρώματα: | Ροζ μπλε |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Hardware+Acrylic | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | mini claw machine indoor,Παιχνίδι Arcade με λειτουργία νομίσματος,claw machine for children |
||
Πληροφορίες Προϊόντος
| Όνομα προϊόντος |
Premium Μονού Παίκτη |
| Μέγεθος προϊόντος | 45*35*165cm |
| Υλικά | Σκληρυμένο γυαλί+υλικό+ξύλο |
| Καθαρό Βάρος | 37KG |
| Ονομαστική τάση | 110V-220V |
| Μέγεθος δώρου | Δώστε ό,τι δώρο τοποθετήσετε |
| Χρώμα προϊόντος | ροζ, μπλε |
| Εφαρμογή | Πόλη βιντεοπαιχνιδιών, εμπορικά κέντρα, πάρκα, παιδικές χαρές |
Επιλογές Προσαρμογής
Προσαρμοσμένο λογότυπο
Προσαρμοσμένη συσκευασία
Προσαρμογή γραφικών
![]()
![]()
![]()
Λεπτομέρειες Προϊόντος
![]()
Μεταλλικός Μηχανισμός Κέρματος
Μεταλλικά Εξαρτήματα Ακριβείας
![]()
Γερανός Ακριβείας
Μηχανισμός Ισχυρής Λαβής
![]()
Υψηλής Ταχύτητας
Γερανός Σταθερή Απόδοση
![]()
Ενσωματωμένο Σύστημα Κέρματος & Διανομής
Ομαλή Διαδραστική Λειτουργία
![]()
![]()
Προσφέρουμε μια ποικιλία επιλογών συσκευασίας για την επιλογή σας, και υποστηρίζουμε επίσης προσαρμοσμένη συσκευασία.
ο εκθεσιακός μας χώρος
![]()
![]()
Οι πελάτες της εταιρείας μας προέρχονται από διάφορες χώρες σε όλο τον κόσμο. Είτε πρόκειται για παραγγελίες από την Ευρώπη και την Αμερική, είτε για αιτήματα από πελάτες στην Ασία, την Αφρική και την Ωκεανία, εμπορεύματα από διαφορετικές χώρες και περιοχές φτάνουν συνεχώς εδώ και συσκευάζονται. Έχουμε ένα καλά δομημένο και αποτελεσματικό σύστημα εφοδιαστικής αλυσίδας. Από την προετοιμασία αποθεμάτων, την επιθεώρηση έως τη φόρτωση των εμπορευματοκιβωτίων, κάθε βήμα ελέγχεται αυστηρά από επαγγελματικές ομάδες για να διασφαλιστεί ότι τα εμπορεύματα αποστέλλονται εγκαίρως, σε καλή ποιότητα και στη σωστή ποσότητα.
![]()
Η εταιρεία μας συμμετέχει σε διάφορες μεγάλες και μικρές εκθέσεις κάθε χρόνο.
Με τα χρόνια, χάρη σε αξιόπιστα προϊόντα και υπηρεσίες, έχουμε κερδίσει την εμπιστοσύνη των παγκόσμιων πελατών και το δίκτυο συνεργασίας μας έχει γίνει ολοένα και πιο εκτεταμένο. Αυτό δεν είναι μόνο ο χώρος φόρτωσης, αλλά και μια ισχυρή μαρτυρία της δύναμης και της φήμης μας!
Δέσμευση εξυπηρέτησης μετά την πώληση
100% αυθεντικό 100% εστίαση 100% εμπιστοσύνη
Πώς να επισκευάσετε το μηχάνημα;
Μετά την αγορά του μηχανήματός μας, θα κανονίσουμε έναν ειδικό πελατών για να χειριστεί τα θέματα μετά την πώληση, ενώ ο υπεύθυνος πελατών θα είναι υπεύθυνος για την παράδοση παραγγελιών, την παρακολούθηση logistics, την επιθεώρηση, τη συντήρηση μετά την πώληση, τις μελλοντικές αγορές και σχετικά θέματα. Μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε με τον ειδικό πελατών μας και μπορείτε να κάνετε ερωτήσεις σχετικά με τα θέματα μέσω τηλεφώνου. Γενικά, εφόσον ακολουθείτε τις οδηγίες και λαμβάνετε πρακτικά μέτρα, τα προβλήματα μπορούν να επιλυθούν.
Συμβουλές PS:
Το εργοστάσιό μας πραγματοποίησε αυστηρές δοκιμές στα μηχανήματα. Μετά την παραλαβή των εμπορευμάτων, απλώς ανοίξτε τη συσκευασία και ενεργοποιήστε την τροφοδοσία για να τα χρησιμοποιήσετε. Εάν δεν υπάρχουν ανώμαλα προβλήματα χρήσης, μπορεί να είναι ένα μικρό πρόβλημα που προκαλείται από τους κραδασμούς κατά τη διαδικασία μεταφοράς logistics. Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και οι επαγγελματίες τεχνικοί μας θα λύσουν το πρόβλημα για εσάς.
Τα έξοδα αποστολής επιστροφής καλύπτουν το πρόβλημα;
| Περιγραφή προβλήματος | αγοραστής | πωλητής | λύση |
| Πρόβλημα Logistics | Σας εξυπηρετούμε | Βεβαιωθείτε ότι ελέγχετε τα εμπορεύματα πριν υπογράψετε, εάν τα εμπορεύματα είναι κατεστραμμένα, παρακαλώ τραβήξτε φωτογραφίες επί τόπου και επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών. | |
| Πρόβλημα ποιότητας | Σας εξυπηρετούμε λύση | Προβλήματα ποιότητας, αδυναμία χρήσης ή άλλα προβλήματα, παρακαλώ επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών |
Οδηγίες Αγοράς
- Περίοδος Εγγύησης ενός έτους
Για μη ανθρώπινες συσκευές, η περίοδος εγγύησης για την μητρική πλακέτα, την οθόνη, το όπλο και το τροφοδοτικό είναι ένα έτος, ενώ η περίοδος εγγύησης για άλλα εύκολα φθειρόμενα εξαρτήματα είναι τρεις μήνες. Εάν τα εξαρτήματα αποσταλούν πίσω στο εργοστάσιο για επισκευή, ο κατασκευαστής θα καλύψει το κόστος αποστολής εντός ενός μηνός, το μισό κόστος εντός 1-3 μηνών, και το κόστος αποστολής θα καταβληθεί από τον αγοραστή μετά από 3 μήνες.
-Δια βίου Συντήρηση
Μετά την περίοδο εγγύησης, μπορείτε ακόμα να επικοινωνήσετε με τον κατασκευαστή για να λάβετε υποστήριξη μετά την πώληση με βάση το αρχείο αγοράς. Παρέχονται δωρεάν συμβουλές και απαντήσεις. Εάν υπάρχει ανάγκη για επισκευή ή αντικατάσταση εξαρτημάτων, θα παρέχεται υποστήριξη με έκπτωση στο κόστος.