| Menşe yeri: | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | YX |
| Sertifika: | ISO CE |
| Model numarası: | YX-1002 |
| Min sipariş miktarı: | 5 |
| Fiyat: | 1-9sets:$264; more than10sets:$235 |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap çerçeve ambalajı: 63*68*129cm |
| Teslim süresi: | Önemli süre (günler):7 15 20 müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Miktar (setler): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Yaş: | >3 Yıl, >6 Yıl, >8 Yıl | KişiselleştirilebilirRenkler: | Kırmızı Sarı Mavi Yeşil |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | Hırdavat+Akrilik | Garanti: | 1 Yıl |
Ürün Bilgisi
| Ürün Adı |
İtfaiye aracının pençesi makinesi |
| Ürün boyutu | 56*64*121cm |
| MMateryaller | ABS mühendislik plastik + donanım + ahşap |
| N.W. | 30KG |
| İsimlendirilmiş voltaj | 110-220V |
| Ürün rengi | Kırmızı, sarı, yeşil, mavi |
| Uygulama | Video oyunu şehri, alışveriş merkezleri, parklar, çocuk oyun alanları |
| Nasıl oynanır | 1Paraları koyun. 2Hediye pozisyonunun üzerindeki pençeyi kontrol et. 3Hediyeyi yakalamak için düğmeye basın. Hediye yakalanırsa hediyeyi hediye çıkışından çıkarın. |
Ürün Özellikleri
1Yüksek kaliteli HD LCD, net görüntüler gösterir.
![]()
Seçiminiz için çeşitli ambalaj seçenekleri sunuyoruz ve ayrıca özelleştirilmiş ambalajları da destekliyoruz.
Gösteri odamız
![]()
![]()
Şirketimizin müşterileri dünyanın dört bir yanından geliyor, ister Avrupa ve Amerika'dan gelen siparişler olsun, ister Asya, Afrika ve Okyanusya'daki müşterilerden gelen talepler olsun.Farklı ülkelerden ve bölgelerden gelen mallar sürekli buraya geliyor ve paketleniyor.Malzeme hazırlığından, denetimden konteynerlerin yüklenmesine kadar iyi yapılandırılmış ve verimli bir tedarik zinciri sistemimiz var.Malların zamanında gönderilmesini sağlamak için her adım profesyonel ekipler tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilir, iyi kalitede ve doğru miktarda.
![]()
Şirketimiz her yıl çeşitli büyük ve küçük sergilere katılır.Yıllar boyunca, güvenilir ürünler ve hizmetler sayesinde, küresel müşterilerin güvenini kazandık ve işbirliği ağımız giderek genişledi.Burası sadece yükleme alanı değil., ama aynı zamanda gücümüzün ve itibarımızın güçlü bir kanıtı!
Neden bizi seçtiniz?
Kalite güvencesi: Her pençe makinesi, en iyi performansı ve uzun ömrünü sağlamak için gönderilmeden önce dikkatlice denetlenir.
Esnek özelleştirme: İşletmenizin veya kişisel tercihlerinizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı özelleştirme seçenekleri sunuyoruz.
Güvenilir Satış sonrası Destek: 24/7 müşteri hizmetimiz ve özel teknik desteğimiz, pençe makinenizin her zaman hızlı yanıt süreleri ve çözümlerle çalışmasını sağlar.
Montajlı makinelerin kalite güvencesi
1Güvenlik
Makinalarımızın tüm tasarımları ve ürünleri güvenliğe göre sıkı bir şekilde kontrol edilir.
Oyuncakların tüm parçalarının çocuklara zarar vermemesini sağlamak için standartlar.
ve plastik parçalar toksik değildir, UV'ye dayanıklıdır ve gıda sınıfı standartlarını karşılar.
2Deneyimli.
Makinelerimiz çok deneyimli tasarımcılar tarafından çocukların ilgi alanlarına ve duygularına göre tasarlanmıştır.
Ürünlerimiz farklı kişiliğe ve farklı stillere sahiptir. Bu sadece çocuklara mutluluk getirmekle kalmaz,
aynı zamanda onlara sağlık ve bilgelik de getirir.
3. Yüksek kaliteli
Makinenin kalitesinin ürünün ruhu olduğuna inanıyoruz.
Ürünlerimizin sert iklim koşullarında uzun süre kullanıldığında bile iyi durumda kalabileceğini garanti ediyoruz.
Makinenin tüm parçaları yüksek dayanıklılıkla -50 °C ~ 50 °C sıcaklık aralığında tutulacaktır.
4Rekabetçilik
Aynı kalite ve standartlara sahip aynı makine ürünleri için,
Size en düşük fiyatı sağlayacağız.
Aynı parayla, daha deneyimli tasarım, daha hızlı teslimat,
Profesyonel kurulum rehberliği ve daha iyi hizmet.