| Miejsce pochodzenia: | Kanton, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | YX |
| Orzecznictwo: | ISO CE |
| Numer modelu: | YX-1002 |
| Minimalne zamówienie: | 5 |
| Cena: | 1-9sets:$264; more than10sets:$235 |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie z drewnianą ramą: 63*68*129 cm |
| Czas dostawy: | Czas realizacji (dni):7 15 20 Do negocjacji |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | Ilość (zestawy): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Wiek: | > 3 lata, > 6 lat, > 8 lat | Konfigurowalne kolory: | Czerwony Żółty Niebieski Zielony |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | Sprzęt + akryl | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | Maszyna do wyciągania monet,Mini maszyna do szponów lalki,Dziecięca maszyna zręcznościowa z chwytakiem |
||
Informacje o produkcie
| Nazwa produktu |
Maszyna do chwytania w kształcie wozu strażackiego |
| Rozmiar produktu | 56*64*121cm |
| Materiały | Tworzywo ABS, sprzęt, drewno |
| Waga netto | 30KG |
| Napięcie znamionowe | 110V-220V |
| Kolor produktu | Czerwony, żółty, zielony, niebieski |
| Zastosowanie | Miasta gier wideo, centra handlowe, parki, place zabaw dla dzieci |
| Jak grać | 1. Wrzuć monety; 2. Ustaw chwytak nad pozycją prezentu; 3. Naciśnij przycisk, aby złapać prezent. Jeśli prezent zostanie złapany, wyjmij go z otworu na prezenty. |
Cechy produktu
1. Wysokiej jakości wyświetlacz LCD HD, który pokazuje wyraźne obrazy.
![]()
Oferujemy różnorodne opcje pakowania do wyboru, a także wspieramy niestandardowe opakowania.
Nasz salon wystawowy
![]()
![]()
Klienci naszej firmy pochodzą z różnych krajów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy są to zamówienia z Europy i Ameryki, czy zapytania od klientów z Azji, Afryki i Oceanii, towary z różnych krajów i regionów stale tu docierają i są pakowane. Posiadamy dobrze ustrukturyzowany i wydajny system łańcucha dostaw. Od przygotowania zapasów, przez inspekcję, po załadunek kontenerów, każdy etap jest ściśle kontrolowany przez profesjonalne zespoły, aby zapewnić terminową wysyłkę towarów, w dobrej jakości i we właściwej ilości.
![]()
Nasza firma co roku uczestniczy w różnych dużych i małych wystawach.Przez lata, dzięki niezawodnym produktom i usługom, zdobyliśmy zaufanie globalnych klientów, a nasza sieć współpracy staje się coraz bardziej rozległa. To nie tylko miejsce załadunku, ale także potężne świadectwo naszej siły i reputacji!
Dlaczego wybrać nas?
Gwarancja jakości: Każda maszyna do chwytania jest starannie sprawdzana przed wysyłką, aby zapewnić optymalną wydajność i trwałość.
Elastyczna personalizacja: Oferujemy szerokie opcje personalizacji, aby sprostać unikalnym potrzebom Twojej firmy lub preferencjom osobistym.
Niezawodne wsparcie posprzedażowe: Nasza całodobowa obsługa klienta i dedykowane wsparcie techniczne zapewniają, że Twoja maszyna do chwytania jest zawsze sprawna, z szybkimi odpowiedziami i rozwiązaniami.
Gwarancja jakości maszyny na monety
1. Bezpieczeństwo
Wszystkie projekty i produkty naszych maszyn są ściśle sprawdzane zgodnie z normami bezpieczeństwa, aby zapewnić, że wszystkie części zabawek nie wyrządzą krzywdy dzieciom. Wszystkie metalowe części są gładkie, a plastikowe części są nietoksyczne, odporne na promieniowanie UV i spełniają normy spożywcze.
2. Doświadczenie
Nasze maszyny są projektowane przez bardzo doświadczonych projektantów w oparciu o zainteresowania i uczucia dzieci.
Nasze produkty mają wyraziste osobowości i różne style, które nie tylko przynoszą radość dzieciom, ale także przynoszą im zdrowie i mądrość.
3. Wysoka jakość
Zawsze wierzymy, że jakość maszyny jest duszą produktu.
Gwarantujemy, że nasze produkty mogą pozostać w dobrym stanie nawet przy długotrwałym użytkowaniu w trudnych warunkach klimatycznych.
Wszystkie części maszyny będą utrzymywane w zakresie temperatur od -50°C do 50°C, z wysoką trwałością.
4. Konkurencyjność
W przypadku tych samych produktów maszynowych o tej samej jakości i tych samych standardach, zapewnimy Ci najniższą cenę.
Za te same pieniądze otrzymasz bardziej doświadczony projekt, szybszą dostawę, profesjonalne wskazówki dotyczące instalacji i lepszą obsługę.