| Τόπος καταγωγής: | Guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | YX |
| Πιστοποίηση: | ISO CE |
| Αριθμό μοντέλου: | YX-1002 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 |
| Τιμή: | 1-9sets:$264; more than10sets:$235 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Φύλλα από ξύλο: 63*68*129cm |
| Χρόνος παράδοσης: | Ημερομηνία (ημέρες):7 15 20 Να διαπραγματευθεί |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Ποσότητα (σύνολα): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Ηλικία: | >3 έτη, >6 έτη, >8 έτη | Προσαρμόσιμα Χρώματα: | Κόκκινο Κίτρινο Μπλε Πράσινο |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Hardware+Acrylic | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | Μηχανή με κροσέ που λειτουργεί με νομίσματα,Μίνι μηχανή νυχιών για κούκλες,Παιδική μηχανή αιχμής |
||
Πληροφορίες για το προϊόν
| Ονομασία προϊόντος |
Μηχανή νάρθησης πυροσβεστικών οχημάτων |
| Μέγεθος προϊόντος | 56*64*121cm |
| MΥλικά | Μηχανικό ABS πλαστικό+εξοπλισμός+ξύλο |
| Ν.Δ. | 30 κιλά |
| Διάταξη | 110-220V |
| Χρώμα προϊόντος | Κόκκινο, κίτρινο, πράσινο, μπλε |
| Εφαρμογή | Πόλη βιντεοπαιχνιδιών, εμπορικά κέντρα, πάρκα, παιδικές χαρές |
| Πώς να παίξετε | 1Βάλτε τα νομίσματα. 2. Ελέγξτε το νύχια πάνω από τη θέση δώρο; 3Αν το δώρο πιάσει, βγάλτε το δώρο από την έξοδο δώρων. |
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
1Υψηλής ποιότητας LCD HD, που δείχνουν καθαρές εικόνες.
![]()
Προσφέρουμε μια ποικιλία επιλογών συσκευασίας για την επιλογή σας, και υποστηρίζουμε επίσης προσαρμοσμένη συσκευασία.
Η αίθουσα επίδειξης μας.
![]()
![]()
Οι πελάτες της εταιρείας μας προέρχονται από διάφορες χώρες σε όλο τον κόσμο, είτε πρόκειται για παραγγελίες από την Ευρώπη και την Αμερική, είτε για απαιτήσεις από πελάτες στην Ασία, την Αφρική και την Ωκεανία.Τα εμπορεύματα από διάφορες χώρες και περιοχές έρχονται συνεχώς εδώ και συσκευάζονταιΈχουμε ένα καλά δομημένο και αποτελεσματικό σύστημα εφοδιαστικής αλυσίδας.Κάθε βήμα ελέγχεται αυστηρά από επαγγελματικές ομάδες για να διασφαλιστεί ότι τα εμπορεύματα αποστέλλονται εγκαίρως., σε καλή ποιότητα και στην σωστή ποσότητα.
![]()
Η εταιρεία μας συμμετέχει σε διάφορες μεγάλες και μικρές εκθέσεις κάθε χρόνο.Με την πάροδο των ετών, χάρη στα αξιόπιστα προϊόντα και τις υπηρεσίες, έχουμε κερδίσει την εμπιστοσύνη των παγκόσμιων πελατών και το δίκτυο συνεργασίας μας έχει γίνει όλο και πιο εκτεταμένο.Αυτό δεν είναι μόνο το σημείο φόρτωσης., αλλά και μια ισχυρή μαρτυρία για τη δύναμή και τη φήμη μας!
Γιατί να επιλέξετε εμάς;
Διασφάλιση ποιότητας: Κάθε μηχανή με νύχια ελέγχεται προσεκτικά πριν από την αποστολή για να εξασφαλιστεί η βέλτιστη απόδοση και μακροζωία.
Ευέλικτη προσαρμογή: Προσφέρουμε εκτεταμένες επιλογές προσαρμογής για να καλύψουμε τις μοναδικές ανάγκες της επιχείρησής σας ή τις προσωπικές σας προτιμήσεις.
Αξιόπιστη υποστήριξη μετά την πώληση: Η 24ωρη εξυπηρέτηση πελατών και η ειδική τεχνική υποστήριξη διασφαλίζουν ότι η μηχανή με τα νύχια σας είναι πάντα σε λειτουργία, με γρήγορους χρόνους απόκρισης και λύσεις.
Εξασφάλιση ποιότητας μηχανών με λειτουργία κερμάτων
1Ασφάλεια
Όλα τα σχέδια και τα προϊόντα των μηχανών μας ελέγχονται αυστηρά σύμφωνα με την ασφάλεια
Τα μεταλλικά μέρη είναι ομαλά,
και τα πλαστικά τμήματα είναι μη τοξικά, ανθεκτικά στις υπεριώδεις ακτίνες και πληρούν τα πρότυπα για τρόφιμα.
2- Έμπειρος.
Οι μηχανές μας σχεδιάζονται από πολύ έμπειρους σχεδιαστές με βάση τα ενδιαφέροντα και τα συναισθήματα των παιδιών.
Τα προϊόντα μας έχουν ξεχωριστές προσωπικότητες και διαφορετικά στυλ, που όχι μόνο φέρνουν ευτυχία στα παιδιά,
αλλά και να τους φέρει υγεία και σοφία.
3. Υψηλής ποιότητας
Πάντα πιστεύαμε ότι η ποιότητα της μηχανής είναι η ψυχή του προϊόντος.
Εγγυόμαστε ότι τα προϊόντα μας μπορούν να παραμείνουν σε καλή κατάσταση ακόμη και σε μακροχρόνια χρήση σε σκληρές κλιματικές συνθήκες.
Όλα τα μέρη της μηχανής θα διατηρούνται σε θερμοκρασία -50°C έως 50°C, με υψηλή αντοχή.
4. Ανταγωνιστικότητα
Για τα ίδια προϊόντα μηχανών της ίδιας ποιότητας και των ίδιων προτύπων,
Θα σας προσφέρουμε την χαμηλότερη τιμή.
Για τα ίδια χρήματα, θα απολαύσετε πιο έμπειρο σχεδιασμό, ταχύτερη παράδοση,
επαγγελματική καθοδήγηση εγκατάστασης και καλύτερη εξυπηρέτηση.