| Τόπος καταγωγής: | Guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | YX |
| Πιστοποίηση: | ISO CE |
| Αριθμό μοντέλου: | ΥΧ-2507022 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 |
| Τιμή: | 1-9sets:$250; more than10sets need be dicussed |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία ξύλινου πλαισίου: 49*58*105cm |
| Χρόνος παράδοσης: | Ημερομηνία (ημέρες):7 15 20 Να διαπραγματευθεί |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Ποσότητα (σύνολα): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Ονομα: | Μηχάνημα Mini Claw Man Tank Man | Τύπος: | Παιχνιδομηχανή βραβείων |
|---|---|---|---|
| Ηλικία: | >3 έτη, >6 έτη, >8 έτη | Προσαρμόσιμα Χρώματα: | Ροζ Κίτρινο Μπλε Πράσινο |
| Υλικό: | Hardware+Acrylic | Εγγύηση: | 12 μηνών |
| Δυναμικό: | 110V / 220V | MOQ: | 4 |
| γλώσσα: | Αγγλικά / Κινέζικα | Πακέτο μεταφοράς: | Κουτί από χαρτόνι |
| Προέλευση: | Κίνα | ||
| Επισημαίνω: | Μίνι μηχανή με καρφίτσες με λειτουργία νομίσματος,маленькая плюшевая игрушка машина для захвата,дешевая аркадная игра с когтями |
||
Πληροφορίες προϊόντος
| Όνομα προϊόντος |
Μηχανή κούκλας με οθόνη |
| Μέγεθος προϊόντος | 47*55*100cm |
| Υλικά | Σκληρυμένο γυαλί + υλικό + ξύλο |
| Καθαρό βάρος | 31KG |
| Ονομαστική τάση | 110V-220V |
| Χρώμα προϊόντος | ροζ, κίτρινο, πράσινο, μπλε |
| Εφαρμογή | Πόλη βιντεοπαιχνιδιών, εμπορικά κέντρα, πάρκα, παιδικές χαρές |
| Πώς να παίξετε | 1. Βάλτε τα κέρματα. 2. Ελέγξτε τον αρπακτικό πάνω από τη θέση του δώρου. 3. Πατήστε το κουμπί για να αρπάξετε το δώρο. Αν το δώρο αρπαχτεί, πάρτε το από την έξοδο δώρου. |
| Χαρακτηριστικά | 1. Υψηλής ποιότητας οθόνη LCD HD, η οποία εμφανίζει καθαρές εικόνες. 2. Έλεγχος δύναμης αρπακτικού, ανθρωποκεντρική ρύθμιση, εγγυημένη πιθανότητα. 3. Μητρική πλακέτα αυτόνομης έρευνας με εξαιρετική απόδοση. 4. Εύκολη αποσυναρμολόγηση μεταλλικού πάνελ, μείωση μεγέθους συσκευασίας και εξοικονόμηση φορτίου. 5. Περιστρεφόμενη κλειδαριά ασφαλείας, η ασφάλεια είναι εγγυημένη. 6. Ενσωματωμένη εσωτερική δομή, ισχυρότερη σταθερότητα. 7. Πολύχρωμη εμφάνιση με φουσκωτό περίβλημα, ελκυστική. |
![]()
Το μέγεθος και η συσκευασία
![]()
Ας ρίξουμε μια ματιά στα μέρη του σώματος της παιδικής μηχανής κούκλας μαζί.
![]()
![]()
Προσφέρουμε μια ποικιλία επιλογών συσκευασίας για την επιλογή σας, και υποστηρίζουμε επίσης προσαρμοσμένη συσκευασία.
το εκθετήριο μας
![]()
![]()
Οι πελάτες της εταιρείας μας προέρχονται από διάφορες χώρες σε όλο τον κόσμο. Είτε πρόκειται για παραγγελίες από την Ευρώπη και την Αμερική, είτε για αιτήματα από πελάτες στην Ασία, την Αφρική και την Ωκεανία, αγαθά από διαφορετικές χώρες και περιοχές φτάνουν συνεχώς εδώ και συσκευάζονται. Έχουμε ένα καλά δομημένο και αποτελεσματικό σύστημα εφοδιαστικής αλυσίδας. Από την προετοιμασία αποθεμάτων, την επιθεώρηση έως τη φόρτωση των εμπορευματοκιβωτίων, κάθε βήμα ελέγχεται αυστηρά από επαγγελματικές ομάδες για να διασφαλιστεί ότι τα αγαθά αποστέλλονται εγκαίρως, σε καλή ποιότητα και στη σωστή ποσότητα.
![]()
Η εταιρεία μας συμμετέχει σε διάφορες μεγάλες και μικρές εκθέσεις κάθε χρόνο.Με τα χρόνια, χάρη σε αξιόπιστα προϊόντα και υπηρεσίες, έχουμε κερδίσει την εμπιστοσύνη παγκόσμιων πελατών και το δίκτυο συνεργασίας μας έχει γίνει όλο και πιο εκτεταμένο. Αυτό δεν είναι μόνο ο χώρος φόρτωσης, αλλά και μια ισχυρή μαρτυρία της δύναμης και της φήμης μας!
Γιατί να μας επιλέξετε;
Διασφάλιση Ποιότητας: Κάθε μηχανή αρπαγής ελέγχεται προσεκτικά πριν από την αποστολή για να διασφαλιστεί η βέλτιστη απόδοση και μακροζωία.
Ευέλικτη Προσαρμογή: Προσφέρουμε εκτεταμένες επιλογές προσαρμογής για να καλύψουμε τις μοναδικές ανάγκες της επιχείρησής σας ή τις προσωπικές σας προτιμήσεις.
Αξιόπιστη Υποστήριξη Μετά την Πώληση: Η 24ωρη εξυπηρέτηση πελατών και η αφοσιωμένη τεχνική υποστήριξη διασφαλίζουν ότι η μηχανή αρπαγής σας είναι πάντα σε λειτουργία, με γρήγορους χρόνους απόκρισης και λύσεις.
Διασφάλιση ποιότητας μηχανής με κέρματα
1. Ασφάλεια
Όλα τα σχέδια και τα προϊόντα των μηχανών μας ελέγχονται αυστηρά σύμφωνα με τα πρότυπα ασφαλείας για να διασφαλιστεί ότι όλα τα μέρη των παιχνιδιών δεν θα προκαλέσουν βλάβη στα παιδιά. Όλα τα μεταλλικά μέρη είναι λεία, και τα πλαστικά μέρη είναι μη τοξικά, ανθεκτικά στην υπεριώδη ακτινοβολία και πληρούν πρότυπα ποιότητας τροφίμων.
2. Έμπειροι
Οι μηχανές μας σχεδιάζονται από πολύ έμπειρους σχεδιαστές με βάση τα ενδιαφέροντα και τα συναισθήματα των παιδιών.
Τα προϊόντα μας έχουν διακριτές προσωπικότητες και διαφορετικά στυλ, τα οποία όχι μόνο φέρνουν χαρά στα παιδιά, αλλά τους προσφέρουν και υγεία και σοφία.
3. Υψηλή ποιότητα
Πιστεύουμε πάντα ότι η ποιότητα της μηχανής είναι η ψυχή του προϊόντος.
Εγγυόμαστε ότι τα προϊόντα μας μπορούν να παραμείνουν σε καλή κατάσταση ακόμη και υπό μακροχρόνια χρήση σε αντίξοες κλιματικές συνθήκες.
Όλα τα μέρη της μηχανής θα διατηρούνται σε εύρος θερμοκρασίας -50°C~50°C, με υψηλή ανθεκτικότητα.
4. Ανταγωνιστικότητα
Για τα ίδια προϊόντα μηχανών της ίδιας ποιότητας και των ίδιων προτύπων, θα σας παρέχουμε την χαμηλότερη τιμή.
Για τα ίδια χρήματα, θα απολαύσετε πιο έμπειρο σχεδιασμό, ταχύτερη παράδοση, επαγγελματική καθοδήγηση εγκατάστασης και καλύτερη εξυπηρέτηση.