| Miejsce pochodzenia: | Kanton, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | YX |
| Orzecznictwo: | ISO CE |
| Numer modelu: | YX-1045 |
| Minimalne zamówienie: | 5 |
| Cena: | 1-9sets:US$250; 10-19sets:US$222; 20-99sets:US$208 |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe : 57*57*123 cm |
| Czas dostawy: | Czas realizacji (dni) 7 15 20 do negocjacji |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | Ilość (zestawy): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Nazwa produktu: | Śliczne dziecko: ściganie się dwa w jednym | Typ: | Dzieci wyścigowy |
|---|---|---|---|
| Moc: | 80W | woltaż: | 110-220V |
| Wiek: | > 3 lata, > 6 lat, > 8 lat | Kolor: | Biały 、 żółty 、 zielony |
| Typ wtyczki: | Wtyczka EU/US/UK/AU | Nadaje się do: | Strona główna/Sklep/Restauracja/Kawiarnia/Centrum gier |
| Gwarancja: | 12 miesięcy | Wsparcie dostosowywania: | Tak |
Opis produktu
| Nazwa | Słodkie dziecko: wyścigi dwa w jednym |
| Typ | Dziecięca maszyna wyścigowa |
| Jakość materiału | Sprzęt + plastik + drewno |
| Gracz | 2 graczy |
| Kolor obudowy | Niebieski |
| Napięcie | 110V-220V |
| Waga | 25 kg |
| Obsługa dostosowywania | Tak |
Usługi dostosowywania
Guangzhou Yuxin Amusement Equipment Co., Ltd. oferuje pełne opcje dostosowywania, aby zapewnić, że maszyna z chwytakiem spełni Twoje potrzeby, zarówno do użytku osobistego, jak i biznesowego. Od projektu maszyny po funkcje, możemy dostosować produkt do Twoich preferencji:
Niestandardowy wygląd: Wybieraj spośród różnych kolorów, grafik i dekoracji, aby stworzyć unikalny wygląd swojej maszyny z chwytakiem.
Dostosowane funkcje: Modyfikuj ustawienia gry, opcje nagród i poziomy trudności, aby dopasować je do Twoich konkretnych wymagań.
Spersonalizowane oznakowanie: Oferujemy możliwość dodania Twojego logo lub marki do maszyny, pomagając Ci zwiększyć widoczność marki w dowolnym miejscu.
![]()
Parametry produktu
Zwróć uwagę na szczegóły i skup się na jakości
Nazwa produktu: Słodkie dziecko gramaszyna
Wiek: powyżej 2 lat
Liczba graczy: 1-2P
Rozmiar ekranu: 53x54x119cm
Waga netto: 25 kg
Proces: forma wtryskowa
zielone światło LLDPE + PMMA + drewno
Napięcie maszyny: 110V-220V, powierzchnia podłogi: 0,29 metra kwadratowego
Rozmiar
![]()
Szczegóły produktu
17-calowy ekran LCD HD wyraźnie pokazuje, że każda klatka ekranu gry jest płynna i nie drży, a poziom jest bardziej wyraźny
![]()
Pogrubiona obudowa, długa żywotność, grubość PE do 6,5 mm, drewno 11 mm, 7-warstwowa sklejka, całe rozwiązanie maszyny jest mocne i trwałe, odporne na upadki i kolizje
![]()
Trzydrzwiowa konstrukcja, łatwa konserwacja, niezależnie od kontroli, zarówno obsługa monet, jak i wewnętrzne okablowanie zapewniają dużą wygodę
![]()
![]()
Ogólna rozgrywka
1. Włóż monety lub monety do gry do szczeliny na monety, wyświetl ekran wyboru gry, przesuń pistolet zabawkę, aby wybrać grę do zagrania i pociągnij za spust, aby potwierdzić grę.
2. Po wejściu do gry pojawia się fala wrogów, przesuwając pistolet zabawkę, zacznij strzelać, każde pokonanie wroga gromadzi punkty, przez wroga spadnie krew.
3. Każdy poziom ma BOSS-a, nawet jeśli BOSS może przejść do następnego poziomu, gra kończy się, gdy zdrowie wynosi 0, a pieniądze mogą kontynuować grę.
Instrukcje sterowania konsolą
![]()
Strzelanie dla dwóch osób, precyzyjne wykonanie, responsywne, poprawiające wrażenia użytkownika
Strzelanie solo, pistolet ma wysoką celność, lewy i prawy uchwyt pistoletu ma wysoki efekt antypoślizgowy
![]()
Gra wyścigowa z symulacją wysokiej jakości poręczy
Kreskówkowy kształt, profesjonalne wykonanie, maszyna do formowania obrotowego, test niespodzianki
Zdjęcie fabryczne
![]()
![]()
![]()
Scenariusze użycia
![]()
![]()
Oferujemy różne opcje pakowania do wyboru, a także wspieramy niestandardowe opakowania.
nasz salon wystawowy
![]()
![]()
Klienci naszej firmy pochodzą z różnych krajów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy są to zamówienia z Europy i Ameryki, czy zapytania od klientów z Azji, Afryki i Oceanii, towary z różnych krajów i regionów stale tu przybywają i są pakowane. Posiadamy dobrze ustrukturyzowany i wydajny system łańcucha dostaw. Od przygotowania zapasów, kontroli po załadunek kontenerów, każdy etap jest ściśle kontrolowany przez profesjonalne zespoły, aby zapewnić terminowe, wysokiej jakości i prawidłowe ilościowe wysyłki towarów.
Przez lata, dzięki niezawodnym produktom i usługom, zdobyliśmy zaufanie globalnych klientów, a nasza sieć współpracy staje się coraz szersza. To nie tylko miejsce załadunku, ale także potężne świadectwo naszej siły i reputacji!
Zobowiązanie do obsługi posprzedażnej
100% autentyczności, 100% skupienia, 100% zaufania
Dlaczego warto nas wybrać?
Zapewnienie jakości: Każda maszyna z chwytakiem jest starannie sprawdzana przed wysyłką, aby zapewnić optymalną wydajność i długowieczność.
Elastyczne dostosowywanie: Oferujemy szerokie opcje dostosowywania, aby sprostać unikalnym potrzebom Twojej firmy lub osobistym preferencjom.
Niezawodne wsparcie posprzedażne: Nasza całodobowa obsługa klienta i dedykowane wsparcie techniczne zapewniają, że Twoja maszyna z chwytakiem jest zawsze sprawna, z szybkimi czasami reakcji i rozwiązaniami.
Instrukcja zakupu---------------------------------------
- Okres gwarancji jeden rok
W przypadku urządzeń niebędących urządzeniami ludzkimi, okres gwarancji na płytę główną, ekran, pistolet i zasilacz wynosi jeden rok, podczas gdy okres gwarancji na inne łatwo uszkadzalne komponenty wynosi trzy miesiące. Jeśli komponenty zostaną odesłane do fabryki w celu naprawy, producent pokryje koszty wysyłki w ciągu jednego miesiąca, połowę kosztów w ciągu 1-3 miesięcy, a koszty wysyłki zostaną pokryte przez kupującego po 3 miesiącach.
- Dożywotnia konserwacja
Po okresie gwarancji nadal możesz skontaktować się z producentem w celu uzyskania wsparcia posprzedażnego na podstawie zapisu zakupu. Zapewniamy bezpłatne konsultacje i odpowiedzi. W przypadku potrzeby naprawy lub wymiany komponentów zapewnione zostanie wsparcie kosztowe ze zniżką.
Uwaga---------------------------------------
-100% dostarczonych produktów jest testowanych przed wysyłką przez QC, przedmiot będzie poza gwarancją w przypadku niewłaściwej obsługi lub uszkodzenia fizycznego przez kupującego.
-W przypadku jakichkolwiek wad / uszkodzeń spowodowanych normalnym użytkowaniem, możesz uzyskać bezpłatną naprawę, zwrot lub wymianę itp., nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty zagubione lub uszkodzone lub porysowane podczas transportu.
-Wszelkie obowiązujące cła importowe i podatki lokalne będą ponoszone przez kupujących.
-Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.
-Wszelkie pytania lub uwagi dotyczące produktów lub polityk, prosimy o kontakt (whatsapp otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin).