| Τόπος καταγωγής: | Guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | YX |
| Πιστοποίηση: | ISO CE |
| Αριθμό μοντέλου: | ΥΧ-2506302 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 |
| Τιμή: | 1-9sets:$243; more than10sets need be dicussed |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία ξύλινου πλαισίου: 49*58*105cm |
| Χρόνος παράδοσης: | Ημερομηνία (ημέρες):7 15 20 Να διαπραγματευθεί |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Ποσότητα (σύνολα): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Ηλικία: | >3 έτη, >6 έτη, >8 έτη | Προσαρμόσιμα Χρώματα: | Κόκκινο Κίτρινο Μπλε Πράσινο |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Hardware+Acrylic | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | μηχανή λαβής LED με λειτουργία νομίσματος,mini prize claw vending machine,indoor plush toy claw game |
||
Ετοιμαστείτε για μια εθιστική εμπειρία παιχνιδιού! Η εκθαμβωτική και χαριτωμένη οθόνη dot matrix είναι εδώ! Αρπάξτε με τα μικρά σας χεράκια και πάρτε το σπίτι σας το εκπληκτικό κουκλάκι!
Πληροφορίες Προϊόντος
| Όνομα προϊόντος |
Μηχανή με οθόνη LED για κουκλάκια |
| Μέγεθος προϊόντος | 47*55*100cm |
| Υλικά | Σκληρυμένο γυαλί+υλικό+ξύλο |
| Καθαρό βάρος | 30KG |
| Ονομαστική τάση | 110V-220V |
| Μέγεθος δώρου | Δώστε ό,τι δώρο τοποθετήσετε |
| Χρώμα προϊόντος | ροζ, κίτρινο, πράσινο, μπλε |
| Εφαρμογή | Κέντρο βιντεοπαιχνιδιών, εμπορικά κέντρα, πάρκα, παιδικές χαρές |
Επιλογές προσαρμογής
Προσαρμοσμένο λογότυπο
Προσαρμοσμένη συσκευασία
Προσαρμογή γραφικών
![]()
Πώς να παίξετε;
![]()
Οθόνη: Εμφανίζει πληροφορίες όπως κανόνες παιχνιδιού, σκορ, υπολειπόμενο ποσό νομισμάτων κ.λπ. Ορισμένες θα χρησιμοποιούν επίσης κινούμενα σχέδια και εφέ φωτισμού για να δημιουργήσουν ατμόσφαιρα και να προσελκύσουν την προσοχή των παικτών.
Κουμπιά joystick: Το joystick χρησιμοποιείται για τον έλεγχο της κίνησης των νυχιών αριστερά και δεξιά, μπρος και πίσω. Η πίεση των κουμπιών επιβεβαιώνει τη σύλληψη. Αυτό είναι το κλειδί για την αλληλεπίδραση του παίκτη με τη μηχανή. Η αίσθηση λειτουργίας επηρεάζει την εμπειρία.
![]()
Το μέγεθος και η συσκευασία
![]()
Ας ρίξουμε μια ματιά στα μέρη του σώματος της μηχανής κουκλοπαίδιων για παιδιά μαζί.
![]()
Δέσμευση εξυπηρέτησης μετά την πώληση
100% αυθεντικό 100% εστίαση 100% εμπιστοσύνη
Πώς να επισκευάσετε τη μηχανή;
Μετά την αγορά της μηχανής μας, θα κανονίσουμε έναν ειδικό πελατών για να χειριστεί τα θέματα μετά την πώληση, ενώ ο υπεύθυνος πελατών θα είναι υπεύθυνος για την παράδοση παραγγελιών, την παρακολούθηση logistics, την επιθεώρηση, τη συντήρηση μετά την πώληση, τις μελλοντικές αγορές και σχετικά θέματα. Μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε με τον ειδικό πελατών μας και μπορείτε να κάνετε ερωτήσεις σχετικά με τα προβλήματα μέσω τηλεφώνου. Γενικά, εφόσον ακολουθείτε τις οδηγίες και λαμβάνετε πρακτικά μέτρα, τα προβλήματα μπορούν να επιλυθούν.
Συμβουλές PS:
Το εργοστάσιό μας πραγματοποίησε αυστηρούς ελέγχους στις μηχανές. Μετά την παραλαβή των αγαθών, απλώς ανοίξτε τη συσκευασία και ενεργοποιήστε την τροφοδοσία για να τις χρησιμοποιήσετε. Εάν δεν υπάρχουν ανώμαλα προβλήματα χρήσης, μπορεί να είναι ένα μικρό πρόβλημα που προκαλείται από τους κραδασμούς κατά τη διαδικασία μεταφοράς logistics. Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και οι επαγγελματίες τεχνικοί μας θα λύσουν το πρόβλημα για εσάς.
Τα έξοδα αποστολής επιστροφής καλύπτουν το πρόβλημα;
| Περιγραφή προβλήματος | αγοραστής | πωλητής | λύση |
| Πρόβλημα Logistics | Σας εξυπηρετούμε | Βεβαιωθείτε ότι ελέγχετε τα αγαθά πριν υπογράψετε, εάν τα αγαθά είναι κατεστραμμένα, παρακαλώ τραβήξτε φωτογραφίες επί τόπου και επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών. | |
| Πρόβλημα ποιότητας | Σας εξυπηρετούμελύση | Προβλήματα ποιότητας, αδυναμία χρήσης ή άλλα προβλήματα, επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών |
Οδηγίες αγοράς
- Περίοδος εγγύησης ενός έτους
Για μη ανθρώπινες συσκευές, η περίοδος εγγύησης για τη μητρική πλακέτα, την οθόνη, το όπλο και το τροφοδοτικό είναι ένα έτος, ενώ η περίοδος εγγύησης για άλλα εύκολα φθειρόμενα εξαρτήματα είναι τρεις μήνες. Εάν τα εξαρτήματα αποσταλούν πίσω στο εργοστάσιο για επισκευή, ο κατασκευαστής θα καλύψει το κόστος αποστολής εντός ενός μήνα, το μισό κόστος εντός 1-3 μηνών, και το κόστος αποστολής θα καταβληθεί από τον αγοραστή μετά από 3 μήνες.
-Δια βίου συντήρηση
Μετά την περίοδο εγγύησης, μπορείτε ακόμα να επικοινωνήσετε με τον κατασκευαστή για να λάβετε υποστήριξη μετά την πώληση βάσει του αρχείου αγοράς. Παρέχονται δωρεάν συμβουλές και απαντήσεις. Εάν υπάρχει ανάγκη για επισκευή ή αντικατάσταση εξαρτημάτων, θα παρέχεται υποστήριξη με μειωμένο κόστος.