| Menşe yeri: | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | YX |
| Sertifika: | ISO CE |
| Model numarası: | YX-1001 |
| Min sipariş miktarı: | 4 |
| Fiyat: | 1-9 sets:US$347; 10-19sets:US$319; 20-99sets:US$292 |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap çerçeve ambalajı:48*62*136cm |
| Teslim süresi: | Kurşun Süresi (Gün): 7 15 20 Müzakere edilmek |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Miktar (setler): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Tip: | Arkade pençeler makinesi oyunu | Yaş: | >3 Yıl, >6 Yıl, >8 Yıl |
|---|---|---|---|
| KişiselleştirilebilirRenkler: | Kırmızı, turuncu, yeşil, mavi | Garanti: | 1 Yıl |
| Uygunluk:: | Ana Sayfa/Mağaza/Restoran/Kafe/GameCenter | Gerilim: | 110V / 220V |
| dil: | İngilizce / Çince | Menşei: | Çin |
| Vurgulamak: | coin operated peluş bebek makinesi,220V klipsli ödül makinesi oyuncak,metal klipsli hediye makinesi |
||
Coin Operated Şanslı Peluş Bebek Makinesi Oyuncak 220V/110V Ödül Klipsi Hediye Metal Klips Makinesi
Ürün Açıklaması
| İsim | Sıcak satış -24 klipsli donanım klips makinesi |
| Özelleştirilmiş mi | Evet |
| Fiş Tipi | AB/ABD/İNGİLTERE/AU Fişi |
| Garanti | 12 Ay |
| Malzeme | Donanım+akrilik+temperli cam, vb. |
| Güç | 80W |
| Voltaj | 110/220V |
| Ağırlık | 55KG |
| Boyut | 56*45*149cm |
| Paketleme Detayları | Güvenli Paket Hava kabarcığı filmi+ Streç filmler + karton kutu müşterilere göre ihtiyaç. |
Özelleştirme Seçenekleri
Özelleştirilmiş Logo
Özelleştirilmiş ambalaj
Grafik özelleştirme
![]()
Makinenin parçaları
![]()
![]()
Seçiminiz için çeşitli ambalaj seçenekleri sunuyoruz ve ayrıca özelleştirilmiş ambalajları da destekliyoruz.
bizim Showroom
![]()
![]()
Şirketimizin müşterileri dünyanın çeşitli ülkelerinden gelmektedir. Avrupa ve Amerika'dan gelen siparişler veya Asya, Afrika ve Okyanusya'daki müşterilerin talepleri olsun, farklı ülke ve bölgelerden gelen mallar sürekli olarak buraya gelmekte ve paketlenmektedir. İyi yapılandırılmış ve verimli bir tedarik zinciri sistemimiz var. Stok hazırlığından, muayeneden konteyner yüklemeye kadar her adım, malların zamanında, iyi kalitede ve doğru miktarda sevk edilmesini sağlamak için profesyonel ekipler tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilir.
![]()
Şirketimiz her yıl çeşitli büyük ve küçük fuarlara katılmaktadır.
Yıllar boyunca, güvenilir ürünler ve hizmetler sayesinde küresel müşterilerin güvenini kazandık ve işbirliği ağımız giderek genişledi. Burası sadece yükleme alanı değil, aynı zamanda gücümüzün ve itibarımızın güçlü bir kanıtıdır!
Satış sonrası hizmet taahhüdü
100% otantik 100% odak 100% güven
Makine nasıl tamir edilir?
Makinemizi satın aldıktan sonra, satış sonrası sorunlarınızı çözecek bir müşteri uzmanı ayarlayacağız, müşteri yöneticisi ise sipariş teslimatı, lojistik takibi, muayene, satış sonrası bakım, gelecekteki satın almalar ve ilgili konulardan sorumlu olacaktır. Müşteri uzmanımızla da iletişime geçebilirsiniz ve telefonla sorunlar hakkında sorgulama yapabilirsiniz. Genel olarak, talimatları izlediğiniz ve pratik eylemler aldığınız sürece, sorunlar çözülebilir.
Not İpuçları:
Fabrikamız makineler üzerinde sıkı testler yapmıştır. Malları aldıktan sonra, ambalajı açıp çalıştırmak için gücü açmanız yeterlidir. Anormal kullanım sorunları yoksa, lojistik nakliye süreci sırasındaki sarsıntılardan kaynaklanan küçük bir sorun olabilir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz ve profesyonel teknisyenlerimiz sorunu sizin için çözecektir.
İade nakliyesi sorunu karşılıyor mu?
| Sorun açıklaması | alıcı | satıcı | çözüm |
| Lojistik sorunu | Size hizmet ediyoruz | İmzalamadan önce malları mutlaka kontrol edin, mallar hasarlıysa, lütfen yerinde fotoğraf çekin ve müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. | |
| Kalite sorunu | Size hizmet ediyoruz çözüm | Kalite sorunları, kullanılamaz veya diğer sorunlar, lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin |
Satın Alma Talimatı
- Bir Yıl Garanti Süresi
İnsan dışı cihazlar için anakart, ekran, silah ve güç kaynağı için garanti süresi bir yıldır, diğer kolay hasar gören bileşenler için garanti süresi üç aydır. Bileşenler onarım için fabrikaya geri gönderilirse, üretici bir ay içinde nakliye maliyetini, 1-3 ay içinde maliyetin yarısını karşılayacaktır ve 3 ay sonra nakliye maliyeti alıcı tarafından ödenecektir.
-Ömür Boyu Bakım
Garanti süresinden sonra, satın alma kaydına dayanarak satış sonrası destek almak için üreticiyle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık ve cevaplar sağlanır. Onarım veya bileşen değişimi ihtiyacı olursa, indirimli maliyet desteği sağlanacaktır.