| Τόπος καταγωγής: | Guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | YX |
| Πιστοποίηση: | ISO CE |
| Αριθμό μοντέλου: | YX-1001 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 4 |
| Τιμή: | 1-9 sets:US$347; 10-19sets:US$319; 20-99sets:US$292 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γεννητική συσκευασία: |
| Χρόνος παράδοσης: | Χρόνος παράδοσης (ημέρες): 7 15 20 να διαπραγματευτεί |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Ποσότητα (σύνολα): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Τύπος: | Παιχνίδι μηχανής αριστοκρατίας | Ηλικία: | >3 έτη, >6 έτη, >8 έτη |
|---|---|---|---|
| Προσαρμόσιμα Χρώματα: | Κόκκινο, πορτοκαλί, πράσινο, μπλε | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Κατάλληλο για: | Σπίτι/Κατάστημα/Εστιατόριο/Καφέ/Κέντρο Παιχνιδιών | Δυναμικό: | 110V / 220V |
| γλώσσα: | Αγγλικά / Κινέζικα | Προέλευση: | Κίνα |
| Επισημαίνω: | μηχανή βελούδινων κούκλων με κέρμα,μηχανή παιχνιδιών με αρπάγη δώρου 220V,μηχανή δώρου με αρπάγη από μέταλλο |
||
Μηχανή παιχνιδιών με κερματοδέκτη για λούτρινα ζωάκια 220V/110V με αρπάγη δώρου
Περιγραφή προϊόντος
| Όνομα | Μηχανή με αρπάγη υλικού 24 θέσεων σε προσφορά |
| Είναι προσαρμοσμένο | Ναι |
| Τύπος βύσματος | EU/US/UK/AU PIug |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Υλικό | Υλικό + ακρυλικό + σκληρυμένο γυαλί, κ.λπ. |
| Ισχύς | 80W |
| Τάση | 110/220V |
| Βάρος | 55KG |
| Μέγεθος | 56*45*149cm |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ασφαλής συσκευασία με φιλμ φυσαλίδων + ελαστικά φιλμ + χαρτοκιβώτιο όπως οι πελάτες χρειάζονται. |
Επιλογές προσαρμογής
Προσαρμοσμένο λογότυπο
Προσαρμοσμένη συσκευασία
Γραφική προσαρμογή
![]()
Τα μέρη της μηχανής
![]()
![]()
Προσφέρουμε μια ποικιλία επιλογών συσκευασίας για την επιλογή σας, και υποστηρίζουμε επίσης προσαρμοσμένη συσκευασία.
το εκθετήριό μας
![]()
![]()
Οι πελάτες της εταιρείας μας προέρχονται από διάφορες χώρες σε όλο τον κόσμο. Είτε πρόκειται για παραγγελίες από την Ευρώπη και την Αμερική, είτε για αιτήματα από πελάτες στην Ασία, την Αφρική και την Ωκεανία, εμπορεύματα από διαφορετικές χώρες και περιοχές φτάνουν συνεχώς εδώ και συσκευάζονται. Έχουμε ένα καλά δομημένο και αποτελεσματικό σύστημα εφοδιαστικής αλυσίδας. Από την προετοιμασία αποθεμάτων, την επιθεώρηση έως τη φόρτωση των εμπορευματοκιβωτίων, κάθε βήμα ελέγχεται αυστηρά από επαγγελματικές ομάδες για να διασφαλιστεί ότι τα εμπορεύματα αποστέλλονται εγκαίρως, σε καλή ποιότητα και στην σωστή ποσότητα.
![]()
Η εταιρεία μας συμμετέχει σε διάφορες μεγάλες και μικρές εκθέσεις κάθε χρόνο.
Με τα χρόνια, χάρη σε αξιόπιστα προϊόντα και υπηρεσίες, έχουμε κερδίσει την εμπιστοσύνη παγκόσμιων πελατών και το δίκτυο συνεργασίας μας έχει γίνει ολοένα και πιο εκτεταμένο. Αυτό δεν είναι μόνο ο χώρος φόρτωσης, αλλά και μια ισχυρή μαρτυρία της δύναμης και της φήμης μας!
Δέσμευση εξυπηρέτησης μετά την πώληση
100% αυθεντικό 100% εστίαση 100% εμπιστοσύνη
Πώς να επισκευάσετε τη μηχανή;
Μετά την αγορά της μηχανής μας, θα κανονίσουμε έναν ειδικό πελατών για να χειριστεί τα θέματα μετά την πώληση, ενώ ο διαχειριστής πελατών θα είναι υπεύθυνος για την παράδοση παραγγελιών, την παρακολούθηση logistics, την επιθεώρηση, τη συντήρηση μετά την πώληση, τις μελλοντικές αγορές και σχετικά θέματα. Μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε με τον ειδικό πελατών μας και μπορείτε να κάνετε ερωτήσεις σχετικά με τα θέματα μέσω τηλεφώνου. Γενικά, εφόσον ακολουθείτε τις οδηγίες και λαμβάνετε πρακτικά μέτρα, τα προβλήματα μπορούν να επιλυθούν.
Συμβουλές PS:
Το εργοστάσιό μας πραγματοποίησε αυστηρές δοκιμές στις μηχανές. Μετά την παραλαβή των εμπορευμάτων, απλώς ανοίξτε τη συσκευασία και ενεργοποιήστε την τροφοδοσία για να τα χρησιμοποιήσετε. Εάν δεν υπάρχουν ανώμαλα προβλήματα χρήσης, μπορεί να είναι ένα μικρό πρόβλημα που προκαλείται από τους κραδασμούς κατά τη διαδικασία μεταφοράς logistics. Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και οι επαγγελματίες τεχνικοί μας θα λύσουν το πρόβλημα για εσάς.
Η επιστροφή των μεταφορικών καλύπτει το πρόβλημα;
| Περιγραφή προβλήματος | αγοραστής | πωλητής | λύση |
| Πρόβλημα logistics | Σας εξυπηρετούμε | Βεβαιωθείτε ότι ελέγχετε τα εμπορεύματα πριν υπογράψετε, εάν τα εμπορεύματα είναι κατεστραμμένα, παρακαλώ τραβήξτε φωτογραφίες επί τόπου και επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών. | |
| Πρόβλημα ποιότητας | Σας εξυπηρετούμε λύση | Προβλήματα ποιότητας, αδυναμία χρήσης ή άλλα προβλήματα, επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών |
Οδηγίες αγοράς
- Περίοδος εγγύησης ενός έτους
Για μη ανθρώπινες συσκευές, η περίοδος εγγύησης για τη μητρική πλακέτα, την οθόνη, το όπλο και το τροφοδοτικό είναι ένα έτος, ενώ η περίοδος εγγύησης για άλλα εύκολα φθειρόμενα εξαρτήματα είναι τρεις μήνες. Εάν τα εξαρτήματα επιστραφούν στο εργοστάσιο για επισκευή, ο κατασκευαστής θα καλύψει το κόστος αποστολής εντός ενός μηνός, το μισό κόστος εντός 1-3 μηνών, και το κόστος αποστολής θα καταβληθεί από τον αγοραστή μετά από 3 μήνες.
-Δια βίου συντήρηση
Μετά την περίοδο εγγύησης, μπορείτε ακόμα να επικοινωνήσετε με τον κατασκευαστή για να λάβετε υποστήριξη μετά την πώληση με βάση το αρχείο αγοράς. Παρέχονται δωρεάν συμβουλές και απαντήσεις. Εάν υπάρχει ανάγκη για επισκευή ή αντικατάσταση εξαρτημάτων, θα παρέχεται υποστήριξη με έκπτωση στο κόστος.