| Menşe yeri: | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | YX |
| Sertifika: | ISO CE |
| Model numarası: | YX-2507022 |
| Min sipariş miktarı: | 5 |
| Fiyat: | 1-9sets:$250; more than10sets need be dicussed |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap Çerçeve Ambalajı : 49*58*105cm |
| Teslim süresi: | Önemli süre (günler):7 15 20 müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Miktar (setler): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Yaş: | >3 Yıl, >6 Yıl, >8 Yıl | KişiselleştirilebilirRenkler: | Pembe sarı mavi yeşil |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | Hırdavat+Akrilik | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | LED ekranlı mini pençe otomatı,jetonlu pençe makinesi,Toptan pençe otomatı |
||
Bağımlılık yaratan bir oyun deneyimine hazır olun! Gelin ve bebeklerle birlikte oynayın! Çocukların ebeveyn-çocuk etkileşimi için uygundur. Tüm ödülleri toplayın ve eve götürün!
Ürün Bilgileri
| Ürün adı |
Ekranlı Bebek Makinesi |
| Ürün boyutu | 47*55*100cm |
| Malzemeler | Temperli cam+donanım+ahşap |
| N.W | 31KG |
| Anma gerilimi | 110V-220V |
| Hediye boyutu | Koyduğunuz hediyeyi verin |
| Ürün rengi | pembe, sarı, yeşil, mavi |
| Uygulama | Video oyun salonu, alışveriş merkezleri, parklar, çocuk oyun alanları |
Özelleştirme Seçenekleri
Özelleştirilmiş Logo
Özelleştirilmiş ambalaj
Grafik özelleştirme
![]()
Nasıl oynanır?
![]()
Ekran: Oyun kuralları, puanlar, kalan para miktarı vb. gibi bilgileri gösterir. Bazıları atmosfer yaratmak ve oyuncuların dikkatini çekmek için animasyonlar ve aydınlatma efektleri de kullanacaktır.
Joystick düğmeleri: Joystick, pençelerin sol ve sağ, ileri ve geri hareketini kontrol etmek için kullanılır. Düğmelere basmak yakalamayı onaylar. Bu, oyuncunun makineyle etkileşim kurması için anahtardır. İşlem hissi deneyimi etkiler.
![]()
Boyut ve paketleme
![]()
Çocuklar için bebek makinesinin gövde parçalarına birlikte bakalım.
![]()
![]()
Seçiminiz için çeşitli ambalaj seçenekleri sunuyoruz ve ayrıca özelleştirilmiş ambalajları da destekliyoruz.
showroomumuz
![]()
![]()
Şirketimizin müşterileri dünyanın çeşitli ülkelerinden gelmektedir. Avrupa ve Amerika'dan siparişler veya Asya, Afrika ve Okyanusya'daki müşterilerin talepleri olsun, farklı ülke ve bölgelerden gelen mallar sürekli olarak buraya gelmekte ve paketlenmektedir. İyi yapılandırılmış ve verimli bir tedarik zinciri sistemimiz var. Stok hazırlığından, denetimden konteyner yüklemeye kadar her adım, malların zamanında, iyi kalitede ve doğru miktarda sevk edilmesini sağlamak için profesyonel ekipler tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilir.
![]()
Şirketimiz her yıl çeşitli büyük ve küçük fuarlara katılmaktadır.
Yıllar boyunca, güvenilir ürünler ve hizmetler sayesinde, küresel müşterilerin güvenini kazandık ve işbirliği ağımız giderek genişledi. Burası sadece yükleme yeri değil, aynı zamanda gücümüzün ve itibarımızın güçlü bir kanıtıdır!
Satış sonrası hizmet taahhüdü
100% otantik 100% odak 100% güven
Makine nasıl tamir edilir?
Makinemizi satın aldıktan sonra, satış sonrası sorunlarınızı çözecek bir müşteri uzmanı ayarlayacağız, müşteri yöneticisi ise sipariş teslimatı, lojistik takibi, denetim, satış sonrası bakım, gelecekteki satın almalar ve ilgili konulardan sorumlu olacaktır. Ayrıca müşteri uzmanımızla iletişime geçebilir ve telefonla sorunlar hakkında sorgulama yapabilirsiniz. Genellikle, talimatları izlediğiniz ve pratik eylemler aldığınız sürece, sorunlar çözülebilir.
Not İpuçları:
Fabrikamız makineler üzerinde sıkı testler yapmıştır. Malları aldıktan sonra, sadece ambalajı açın ve kullanmak için gücü açın. Anormal kullanım sorunları yoksa, lojistik nakliye süreci sırasındaki sarsıntılardan kaynaklanan küçük bir sorun olabilir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz ve profesyonel teknisyenlerimiz sorunu sizin için çözecektir.
İade nakliyesi sorunu kapsar mı?
| Sorun açıklaması | alıcı | satıcı | çözüm |
| Lojistik sorunu | Size hizmet ediyoruz | İmzaladığınızdan önce malları kontrol ettiğinizden emin olun, mallar hasarlıysa, lütfen yerinde fotoğraf çekin ve müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. | |
| Kalite sorunu | Size hizmet ediyoruz çözüm | Kalite sorunları, kullanılamaz veya diğer sorunlar, lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin |
Satın Alma Talimatı
- Bir Yıl Garanti Süresi
İnsan dışı cihazlar için anakart, ekran, silah ve güç kaynağı için garanti süresi bir yıldır, diğer kolay hasar gören bileşenler için garanti süresi üç aydır. Bileşenler onarım için fabrikaya geri gönderilirse, üretici bir ay içinde nakliye maliyetini karşılayacaktır, 1-3 ay içinde maliyetin yarısını ve 3 ay sonra nakliye maliyeti alıcı tarafından ödenecektir.
-Ömür Boyu Bakım
Garanti süresinden sonra, satın alma kaydına dayanarak satış sonrası destek almak için üretici ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık ve cevaplar sağlanır. Onarım veya bileşen değişimi ihtiyacı varsa, indirimli maliyet desteği sağlanacaktır.