| Τόπος καταγωγής: | Guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | YX |
| Πιστοποίηση: | ISO CE |
| Αριθμό μοντέλου: | ΥΧ-2507022 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 |
| Τιμή: | 1-9sets:$250; more than10sets need be dicussed |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία ξύλινου πλαισίου: 49*58*105cm |
| Χρόνος παράδοσης: | Ημερομηνία (ημέρες):7 15 20 Να διαπραγματευθεί |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Ποσότητα (σύνολα): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Ηλικία: | >3 έτη, >6 έτη, >8 έτη | Προσαρμόσιμα Χρώματα: | Ροζ Κίτρινο Μπλε Πράσινο |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Hardware+Acrylic | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | μίνι μηχανή πώλησης με νύχι και οθόνη LED,coin-operated claw game machine,χονδρική μηχανή πώλησης με νύχι |
||
Ετοιμαστείτε να ξεκινήσετε μια εθιστική εμπειρία παιχνιδιού! Ελάτε να παίξετε με τις κούκλες μαζί! Είναι κατάλληλο για παιδιά για αλληλεπίδραση γονέα-παιδιού. Συλλέξτε όλα τα βραβεία και πάρτε τα σπίτι!
Πληροφορίες Προϊόντος
| Όνομα προϊόντος |
Μηχανή κούκλας με οθόνη |
| Μέγεθος προϊόντος | 47*55*100cm |
| Υλικά | Σκληρυμένο γυαλί+υλικό υλικού+ξύλο |
| Καθαρό Βάρος | 31KG |
| Ονομαστική τάση | 110V-220V |
| Μέγεθος δώρου | Δώστε ό,τι δώρο τοποθετείτε |
| Χρώμα προϊόντος | ροζ, κίτρινο, πράσινο, μπλε |
| Εφαρμογή | Πόλη βιντεοπαιχνιδιών, εμπορικά κέντρα, πάρκα, παιδικές χαρές |
Επιλογές προσαρμογής
Προσαρμοσμένο λογότυπο
Προσαρμοσμένη συσκευασία
Προσαρμογή γραφικών
![]()
Πώς να παίξετε;
![]()
Οθόνη: Εμφανίζει πληροφορίες όπως κανόνες παιχνιδιού, σκορ, υπολειπόμενο ποσό νομισμάτων κ.λπ. Κάποια από αυτά θα χρησιμοποιούν επίσης κινούμενα σχέδια και εφέ φωτισμού για να δημιουργήσουν ατμόσφαιρα και να προσελκύσουν την προσοχή των παικτών.
Κουμπιά joystick: Το joystick χρησιμοποιείται για τον έλεγχο της κίνησης των νυχιών αριστερά και δεξιά, μπρος και πίσω. Η πίεση των κουμπιών επιβεβαιώνει τη σύλληψη. Αυτό είναι το κλειδί για τον παίκτη να αλληλεπιδρά με τη μηχανή. Η αίσθηση λειτουργίας επηρεάζει την εμπειρία.
![]()
Το μέγεθος και η συσκευασία
![]()
Ας ρίξουμε μια ματιά στα μέρη του σώματος της μηχανής κούκλας για παιδιά μαζί.
![]()
![]()
Προσφέρουμε μια ποικιλία επιλογών συσκευασίας για την επιλογή σας, και υποστηρίζουμε επίσης προσαρμοσμένη συσκευασία.
το εκθετήριό μας
![]()
![]()
Οι πελάτες της εταιρείας μας προέρχονται από διάφορες χώρες σε όλο τον κόσμο. Είτε πρόκειται για παραγγελίες από την Ευρώπη και την Αμερική, είτε για αιτήματα από πελάτες στην Ασία, την Αφρική και την Ωκεανία, αγαθά από διαφορετικές χώρες και περιοχές φτάνουν συνεχώς εδώ και συσκευάζονται. Έχουμε ένα καλά δομημένο και αποτελεσματικό σύστημα εφοδιαστικής αλυσίδας. Από την προετοιμασία αποθεμάτων, την επιθεώρηση έως τη φόρτωση των εμπορευματοκιβωτίων, κάθε βήμα ελέγχεται αυστηρά από επαγγελματικές ομάδες για να διασφαλιστεί ότι τα αγαθά αποστέλλονται εγκαίρως, σε καλή ποιότητα και στη σωστή ποσότητα.
![]()
Η εταιρεία μας συμμετέχει σε διάφορες μεγάλες και μικρές εκθέσεις κάθε χρόνο.
Με τα χρόνια, χάρη σε αξιόπιστα προϊόντα και υπηρεσίες, έχουμε κερδίσει την εμπιστοσύνη παγκόσμιων πελατών και το δίκτυο συνεργασίας μας έχει γίνει όλο και πιο εκτεταμένο. Αυτό δεν είναι μόνο ο χώρος φόρτωσης, αλλά και μια ισχυρή μαρτυρία της δύναμης και της φήμης μας!
Δέσμευση εξυπηρέτησης μετά την πώληση
100% αυθεντικό 100% εστίαση 100% εμπιστοσύνη
Πώς να επισκευάσετε τη μηχανή;
Μετά την αγορά της μηχανής μας, θα κανονίσουμε έναν ειδικό πελατών για να χειριστεί τα θέματα μετά την πώληση, ενώ ο υπεύθυνος πελατών θα είναι υπεύθυνος για την παράδοση παραγγελιών, την παρακολούθηση της εφοδιαστικής, την επιθεώρηση, τη συντήρηση μετά την πώληση, τις μελλοντικές αγορές και σχετικά θέματα. Μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε με τον ειδικό πελατών μας και μπορείτε να κάνετε ερωτήσεις σχετικά με τα θέματα μέσω τηλεφώνου. Γενικά, εφόσον ακολουθείτε τις οδηγίες και λαμβάνετε πρακτικά μέτρα, τα προβλήματα μπορούν να επιλυθούν.
Συμβουλές PS:
Το εργοστάσιό μας πραγματοποίησε αυστηρούς ελέγχους στις μηχανές. Μετά την παραλαβή των αγαθών, απλώς ανοίξτε τη συσκευασία και ενεργοποιήστε την τροφοδοσία για να τις χρησιμοποιήσετε. Εάν δεν υπάρχουν προβλήματα μη φυσιολογικής χρήσης, μπορεί να είναι ένα μικρό πρόβλημα που προκαλείται από τους κραδασμούς κατά τη διαδικασία μεταφοράς της εφοδιαστικής. Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και οι επαγγελματίες τεχνικοί μας θα λύσουν το πρόβλημα για εσάς.
Τα έξοδα αποστολής επιστροφής καλύπτουν το πρόβλημα;
| Περιγραφή προβλήματος | αγοραστής | πωλητής | λύση |
| Πρόβλημα εφοδιαστικής | Σας εξυπηρετούμε | Βεβαιωθείτε ότι ελέγχετε τα αγαθά πριν υπογράψετε, εάν τα αγαθά είναι κατεστραμμένα, παρακαλώ τραβήξτε φωτογραφίες επί τόπου και επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών. | |
| Πρόβλημα ποιότητας | Σας εξυπηρετούμε λύση | Προβλήματα ποιότητας, αδυναμία χρήσης ή άλλα προβλήματα, παρακαλώ επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών |
Οδηγίες αγοράς
- Περίοδος εγγύησης ενός έτους
Για μη ανθρώπινες συσκευές, η περίοδος εγγύησης για την μητρική πλακέτα, την οθόνη, το όπλο και το τροφοδοτικό είναι ένα έτος, ενώ η περίοδος εγγύησης για άλλα εύκολα φθειρόμενα εξαρτήματα είναι τρεις μήνες. Εάν τα εξαρτήματα αποσταλούν πίσω στο εργοστάσιο για επισκευή, ο κατασκευαστής θα καλύψει το κόστος αποστολής εντός ενός μήνα, το μισό του κόστους εντός 1-3 μηνών, και το κόστος αποστολής θα καταβληθεί από τον αγοραστή μετά από 3 μήνες.
-Δια βίου συντήρηση
Μετά την περίοδο εγγύησης, μπορείτε ακόμα να επικοινωνήσετε με τον κατασκευαστή για να λάβετε υποστήριξη μετά την πώληση με βάση το αρχείο αγοράς. Παρέχονται δωρεάν συμβουλές και απαντήσεις. Εάν υπάρχει ανάγκη για επισκευή ή αντικατάσταση εξαρτημάτων, θα παρέχεται υποστήριξη με έκπτωση στο κόστος.