| Miejsce pochodzenia: | Kanton, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | YX |
| Orzecznictwo: | ISO CE |
| Numer modelu: | YX-1010 |
| Minimalne zamówienie: | 4 |
| Cena: | 1-9sets:US$271; 10-19sets:US$236; 20-99sets:US$215 |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe: 61*57*126 cm |
| Czas dostawy: | Czas realizacji (dni) : 7 15 20, aby negocjować |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | Ilość (zestawy): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Nazwa produktu: | Gwiezdny Sky Rocket Lucky Marble | Typ: | Dziecięcy maszyna do gry w guziki |
|---|---|---|---|
| Woltaż: | 110 V-220 V | Waga: | 20 kg |
| Wiek: | > 6 lat,> 8 lat | Typ wtyczki: | Wtyczka EU/US/UK/AU |
| Nadaje się do: | Strona główna/Sklep/Restauracja/Kawiarnia/Centrum gier | Wsparcie dostosowywania: | Tak |
| Podkreślić: | 19-calowa pionowa gra z chwytakiem,dziecięca maszyna rozrywkowa na monety,dziecięca gra zręcznościowa z naciskaniem przycisków |
||
Maszyna z dźwigiem z pionowym ekranem 19 cali dla dzieci na monety
Nie przegap! Super fajna konsola do gry rakietowej ma na ekranie „szczęśliwe kulki”, które czekają na Twoje wyzwanie. Steruj opuszkami palców, kulki są wystrzeliwane, zderzają się, a każda runda jest świeża. Niezależnie od tego, czy grasz sam, czy rywalizujesz z przyjaciółmi, zabawa jest absolutnie gwarantowana! Przyjdź i spróbuj!
Informacje o produkcie
| Nazwa | Gwieździste Niebo Rakieta Szczęśliwa Kulka |
| Jakość materiału | Sprzęt + plastik + drewno |
| Gracz | 1 gracz |
| Kolor obudowy | Żółty |
| Napięcie | 110V-220V |
| Waga | 20 kg |
| Obsługa dostosowania | Tak |
Opcje dostosowania
Spersonalizowane logo
Spersonalizowane opakowanie
Dostosowanie grafiki
![]()
![]()
![]()
![]()
Wysokiej precyzji dozownik monet, odporny na fałszerstwa i łowienie
Konfigurowalne opcje prezentów: jajko obrotowe 45 mm, szklane kulki 14 mm
![]()
płynne okablowanie, czyste i nieplączące się
Wbudowana super duża skrzynka na pieniądze, mały rozmiar, oszczędność miejsca i schludne przechowywanie
Szczegóły produktu
Specjalnie zaprojektowany dla dzieci, 19-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości
z wyraźną jakością obrazu i jasnymi kolorami
![]()
![]()
Umieść przełącznik portu zasilania w środkowej szczelinie, dzieciom niełatwo go dotknąć, jest bezpieczny
Konstrukcja eksportowa biżuterii - ułatwia przyszłą konserwację i naprawę
Wyświetlacz produktu
Efekt bez podświetlenia w ciągu dnia
![]()
Efekt podświetlenia w ciągu dnia
![]()
![]()
Oferujemy różnorodne opcje pakowania do wyboru, a także wspieramy niestandardowe opakowania.
nasz salon wystawowy
![]()
![]()
Klienci naszej firmy pochodzą z różnych krajów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy są to zamówienia z Europy i Ameryki, czy zapytania od klientów z Azji, Afryki i Oceanii, towary z różnych krajów i regionów stale tu docierają i są pakowane. Posiadamy dobrze ustrukturyzowany i wydajny system łańcucha dostaw. Od przygotowania zapasów, kontroli po załadunek kontenerów, każdy krok jest ściśle kontrolowany przez profesjonalne zespoły, aby zapewnić terminową wysyłkę towarów, dobrą jakość i właściwą ilość.
Przez lata, dzięki niezawodnym produktom i usługom, zdobyliśmy zaufanie globalnych klientów, a nasza sieć współpracy staje się coraz bardziej rozległa. To nie tylko miejsce załadunku, ale także potężne świadectwo naszej siły i reputacji!
![]()
Firma Yuxin Amusement bierze udział w różnych wystawach, dużych i małych.
Zobowiązanie do obsługi posprzedażnej
100% autentyczności, 100% skupienia, 100% zaufania
Jak naprawić maszynę?
Po zakupie naszej maszyny wyznaczymy specjalistę ds. klienta, który zajmie się Twoimi problemami posprzedażnymi, a kierownik klienta będzie odpowiedzialny za dostawę zamówienia, śledzenie logistyki, inspekcję, konserwację po sprzedaży, przyszłe zakupy i powiązane sprawy. Możesz również skontaktować się z naszym specjalistą ds. klienta i możesz zadawać pytania dotyczące problemów telefonicznie. Zazwyczaj, o ile będziesz postępować zgodnie z instrukcjami i podejmować praktyczne działania, problemy można rozwiązać.
Wskazówki PS:
Nasza fabryka przeprowadziła ścisłe testy maszyn. Po otrzymaniu towaru wystarczy otworzyć opakowanie i włączyć zasilanie, aby ich użyć. Jeśli nie ma żadnych nienormalnych problemów z użytkowaniem, może to być drobny problem spowodowany wstrząsami podczas transportu logistycznego. Możesz skontaktować się z nami, a nasi profesjonalni technicy rozwiążą problem za Ciebie.
| Opis problemu | kupujący | sprzedający | rozwiązanie |
| Problem z logistyką | Służymy Ci | Koniecznie sprawdź towar przed podpisaniem, w przypadku uszkodzenia na miejscu skontaktuj się z obsługą klienta i zrób zdjęcie. | |
| Problem z jakością | Służymy Ci | Problemy z jakością, brak możliwości użycia lub inne problemy, prosimy o kontakt z obsługą klienta. |
Instrukcja zakupu
- Okres Gwarancji Jeden Rok
W przypadku urządzeń nieprzeznaczonych dla ludzi, okres gwarancji na płytę główną, ekran, pistolet i zasilacz wynosi jeden rok, natomiast okres gwarancji na inne łatwo uszkadzalne komponenty wynosi trzy miesiące. Jeśli komponenty zostaną odesłane do fabryki w celu naprawy, producent pokryje koszty wysyłki w ciągu jednego miesiąca, połowę kosztów w ciągu 1-3 miesięcy, a koszty wysyłki zostaną pokryte przez kupującego po 3 miesiącach.
- Dożywotnia Konserwacja
Po okresie gwarancji nadal możesz skontaktować się z producentem w celu uzyskania wsparcia posprzedażnego na podstawie historii zakupu. Zapewniamy bezpłatne konsultacje i odpowiedzi. W przypadku potrzeby naprawy lub wymiany komponentów zapewnione zostanie wsparcie w obniżonej cenie.