| Menşe yeri: | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | YX |
| Sertifika: | ISO CE |
| Model numarası: | YX-1104 |
| Min sipariş miktarı: | 4 |
| Fiyat: | 1-9sets:US$486; 10-19sets:US$444; 20-99sets:US$417 |
| Ambalaj bilgileri: | Karton ambalaj: 127*65*81cm |
| Teslim süresi: | Teslim süresi (gün)7 15 20 Pazarlık edilecek |
| Ödeme koşulları: | T/T ,, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | miktar ((setler):1-1 2-20 21-50 >50 |
| Tip: | madeni para ile çalışan oyun makinesi | Yaş: | > 3 yıl,> 6 yıl,> 8 yıl |
|---|---|---|---|
| Özelleştirilebilir renk: | Kırmızı, sarı, yeşil, mavi | Fiş tipi: | AB/ABD/İngiltere/AU fişi |
| Garanti: | 1 yıl | Uygunluk:: | Ana Sayfa/Mağaza/Restoran/Kafe/Oyun Merkezi |
| Vurgulamak: | Madeni para ile çalışan arcade oyun makinesi,Yıldızlı tablet konsolu oyunu,Çocuk Rocker Oyun Makinesi |
||
Ürün Tanımı
| Adı | Starry Sky Tablet Eğlence Makinesi |
| Kutunun rengi | Kırmızı, sarı, yeşil, mavi |
| Malzeme kalitesi | Donanım + plastik + ahşap |
| Oyuncu | 2 Oyuncu |
| Voltaj | 110-220V |
| Ağırlık | 37 kg |
Kişiselleştirme Seçenekleri
Özel Logo
Özel ambalaj
Grafik özelleştirme
![]()
Gündüz boyunca ışık olmayan etki
![]()
Gün ışığı etkisi
![]()
Ürün Adı: Starry Sky Tablet Eğlence Makinesi
Renkler: mavi, sarı, yeşil, kırmızı
Oyun oynamak için uygun yaş: 3 yaş ve üstü
Oyuncu sayısı: Tek/Çifte
Toplam boyutu: 61x123x73.5cm
Paket boyutu: 65x127x81.5cm
Net ağırlığı: 37kg
Ekran boyutu: 32 inç
Süreç: Enjeksiyon kalıplama, çevre dostu şeffaf LLDPE + PMMA + ahşap Makine
Voltaj: 110V-220VFloor alanı: 0.75 Hacim alanı: 0.55 (Anime şehri, eğlence için uygundur
İki kişilik fiziksel fare masası
![]()
![]()
Satış sonrası hizmet taahhüdü
%100 gerçek %100 odak %100 güven
Makineyi nasıl onaracağım?
Makinemizi satın aldıktan sonra, satış sonrası sorunlarınızı ele almak için bir müşteri uzmanı ayarlayacağız. Müşteri yöneticisi ise sipariş teslimatından, lojistik takipinden, incelemeden sorumlu olacak.Satış sonrası bakımAyrıca müşteri uzmanımızla iletişime geçebilir ve sorunlarla ilgili soruları telefonla sorabilirsiniz.Eğer talimatları takip eder ve pratik adımlar atarsan, sorunlar çözülebilir.
Üretici tarafından çekilen gerçek fotoğraflar
![]()
Paketin boyutu
![]()
Kullanım senaryosu
![]()
![]()
Seçiminiz için çeşitli ambalaj seçenekleri sunuyoruz ve ayrıca özelleştirilmiş ambalajları da destekliyoruz.
Gösteri odamız
![]()
![]()
Şirketimizin müşterileri dünyanın dört bir yanından geliyor, ister Avrupa ve Amerika'dan gelen siparişler olsun, ister Asya, Afrika ve Okyanusya'daki müşterilerden gelen talepler olsun.Farklı ülkelerden ve bölgelerden gelen mallar sürekli buraya geliyor ve paketleniyor.Malzeme hazırlığından, denetimden konteynerlerin yüklenmesine kadar iyi yapılandırılmış ve verimli bir tedarik zinciri sistemimiz var.Malların zamanında gönderilmesini sağlamak için her adım profesyonel ekipler tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilir, iyi kalitede ve doğru miktarda.
Yıllar boyunca, güvenilir ürünler ve hizmetler sayesinde, küresel müşterilerin güvenini kazandık ve işbirliği ağımız giderek genişledi.Burası sadece yükleme alanı değil., ama aynı zamanda gücümüzün ve itibarımızın güçlü bir kanıtı!
Satış sonrası hizmet taahhüdü
%100 gerçek %100 odak %100 güven
Sık Sorulan Sorular
1- Biz kimiz?
Guangzhou Yuxin Eğlence Şirketi, Guangzhou, Çin'in Panyu Bölgesi'nde yer almaktadır. Oyun makinesi parçaları üretiminde uzmanlaşmıştır! 18 yıldan fazla süredir. Kurulduğundan beri,Oyun makineleri satıyorduk.Profesyonel yeteneklerimize ve mükemmel deneyimlerimize dayanarak, en iyi tedarikçiniz olmayı ve sizinle uzun vadeli bir iş ilişkisi kurmayı umuyoruz.
2. kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Her zaman seri üretimden önce ön üretim örneği
Her zaman nakilden önce son denetim;
Her zaman piyasadan kurtulmak için kaliteyi yenileyin.
3Size hangi ürünleri sunabiliriz?
Joystick ve oyun kontrolörü, para seçicisi, düğme anahtarı, güç kaynağı, mikro anahtarı, şok geçirmez cihaz, para yerleştirme yuvası, ele geçirme cihazı, çocuk video oyunu makinesi,arcade oyun makinesiYetişkin oyun makinesi.
4Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden alıyorsunuz?
On sekiz yıldan fazla endüstri deneyimi.OEM ve ODM kullanılabilir.Fabrika doğrudan, kalite güvencesi Tüm üretim süreci iQC,PQC,OQC tarafından ihraç edilecek.Profesyonel satış öncesi hizmetEn iyi satış sonrası hizmet.
5Ne tür hizmetler sunabiliriz?
Kabul edilen teslimat şartları: FOB
Kabul edilen ödeme para birimi:USD,CNY;
Kabul edilen Ödeme Türü: T/T, L/C;
Konuşulan dil: İngilizce, Çince
Satın alma talimatı
- Bir yıllık garanti süresi
İnsan dışı cihazlar için ana kart, ekran, silah ve güç kaynağı için garanti süresi bir yıldır, diğer kolay hasar gören bileşenler için garanti süresi ise üç aydır.Eğer bileşenler tamir için fabrikaya geri gönderilirse, üretici nakliye maliyetini bir ay içinde, nakliye maliyetinin yarısını 1-3 ay içinde ve nakliye maliyetini 3 ay sonra alıcı tarafından ödeyecektir.
- Hayat boyu bakım.
Garanti süresi geçtikten sonra, satın alma kayıtlarına dayanan satış sonrası destek almak için üreticisiyle iletişime geçebilirsiniz.Tamir veya parça değiştirme ihtiyacı varsa, indirimli maliyet desteği sağlanacaktır.