| Τόπος καταγωγής: | Guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | YX |
| Πιστοποίηση: | ISO CE |
| Αριθμό μοντέλου: | YX-1034 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 |
| Τιμή: | 1-9sets:US$243; more the price can be discussed |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία χαρτοφυλακίου: 56*56*119cm |
| Χρόνος παράδοσης: | Χρόνος παράδοσης (ημέρες) 7 15 20 για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Ποσότητα (σύνολα) 1 - 1 2 - 20 21 - 50> 50 |
| Όνομα προϊόντος: | Χαριτωμένη αρκούδα: Παιχνίδι κουμπιού της κάρτας πικάπης κάρτας | Τύπος: | Παιδική μηχανή παιχνιδιού κουμπιών |
|---|---|---|---|
| Ηλικία: | >3 έτη, >6 έτη, >8 έτη | Εξουσία: | 60W |
| Δυναμικό: | 110-220V | Προσαρμοσμένο χρώμα: | Λευκό 、 κίτρινο 、 πράσινο |
| Τύπος βύσματος: | Βύσμα ΕΕ/ΗΠΑ/ΗΒ/ΑΕ | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Κατάλληλο για: | Σπίτι/Κατάστημα/Εστιατόριο/Καφέ/Κέντρο παιχνιδιών | is_customized: | Ναί |
Μηχανή Παιχνιδιού Αρκαδίας με Τροχό Δώρων για Παιδιά, Λειτουργία με Κέρματα, Ανταμοιβή με Κάρτες
Περιγραφή Προϊόντος
| Όνομα | Χαριτωμένη Αρκούδα: Μηχανή Καρτών με Περιστρεφόμενο Τροχό |
| Τύπος | Μηχανή Παιχνιδιού με Κουμπιά για Παιδιά |
| Χρώμα Κάσας | Λευκό, Κίτρινο, Πράσινο |
| Ποιότητα Υλικού | Μεταλλικό + Πλαστικό + Ξύλο |
| Παίκτης | 1 Παίκτης |
| Τάση | 110V-220V |
| Βάρος | 25kg |
Επιλογές Προσαρμογής
Προσαρμοσμένο Λογότυπο
Προσαρμοσμένη Συσκευασία
Προσαρμογή Γραφικών
![]()
Λεπτομέρειες Προϊόντος
![]()
Ενισχυμένο σασί, μεγάλη διάρκεια ζωής, πάχος PE έως 6,5mm. Το ξύλο είναι κατασκευασμένο από 7-στρωματό κόντρα πλακέ 11mm,
και ολόκληρη η μηχανή είναι στιβαρή και ανθεκτική, με μέτρα προστασίας από πτώσεις και συγκρούσεις.
![]()
Η μπροστινή πόρτα είναι σε σχήμα καμπάνας με υποδοχή κέρματος, απλή και όμορφη.
Το κουμπί ρυθμίσεων παιχνιδιού βρίσκεται πίσω από την μπροστινή πόρτα και είναι βολικό για τους γονείς να ρυθμίζουν το παιχνίδι.
![]()
Υπάρχουν οδηγίες παιχνιδιού στον πίνακα ελέγχου, ωφέλιμες για την κατανόηση των λειτουργιών του παιχνιδιού.
Ρυθμίστε τις παραμέτρους της οθόνης (φωτεινότητα, θερμοκρασία χρώματος, αντίθεση κ.λπ.). Είναι βολικό να συνδέετε και να αποσυνδέετε την τροφοδοσία.
![]()
Τοποθετήστε τον διακόπτη θύρας τροφοδοσίας στην μεσαία υποδοχή και τα παιδιά δεν μπορούν εύκολα να τον αγγίξουν, ασφαλές.
Η πίσω πόρτα έχει τρεις οριζόντιες αυλακώσεις και είναι ωφέλιμη για την απαγωγή θερμότητας στο πίσω μέρος της οθόνης.
![]()
Φιλικό προς το περιβάλλον και διαφανές, με πολλαπλά χρώματα σασί,
και είναι διαθέσιμο για τους γονείς να επιλέξουν.
![]()
Οδηγίες Ελέγχου Κονσόλας
![]()
![]()
Παιχνίδι αγώνων με υψηλής ποιότητας προσομοίωση μπράτσου.
Καρτουνίστικο στυλ, επαγγελματική κατασκευή, σασί με περιστροφική χύτευση και δοκιμή έκπληξης.
Το μέγεθος
![]()
Μέγεθος Συσκευασίας
![]()
Σενάριο Χρήσης
![]()
![]()
Προσφέρουμε μια ποικιλία επιλογών συσκευασίας για την επιλογή σας, και υποστηρίζουμε επίσης προσαρμοσμένη συσκευασία.
Ο εκθεσιακός μας χώρος
![]()
![]()
Οι πελάτες της εταιρείας μας προέρχονται από διάφορες χώρες σε όλο τον κόσμο. Είτε πρόκειται για παραγγελίες από την Ευρώπη και την Αμερική, είτε για αιτήματα από πελάτες στην Ασία, την Αφρική και την Ωκεανία, εμπορεύματα από διαφορετικές χώρες και περιοχές φτάνουν συνεχώς εδώ και συσκευάζονται. Έχουμε ένα καλά δομημένο και αποτελεσματικό σύστημα εφοδιαστικής αλυσίδας.
![]()
Σύμφωνα με τις απαιτήσεις εισαγωγής για εμπορεύματα από διαφορετικές χώρες, μπορούμε να έχουμε διαφορετικά πιστοποιητικά.
Εξυπηρέτηση μετά την πώληση
Διαδικτυακή Τεχνική Υποστήριξη
Παροχή Ανταλλακτικών
Οδηγίες Λειτουργίας
Υπηρεσία Γρήγορης Ανταπόκρισης
Γιατί να μας Επιλέξετε;
Διασφάλιση Ποιότητας: Κάθε μηχανή αρπαγής ελέγχεται προσεκτικά πριν από την αποστολή για να διασφαλιστεί η βέλτιστη απόδοση και η μακροζωία.
Ευέλικτη Προσαρμογή: Προσφέρουμε εκτεταμένες επιλογές προσαρμογής για να καλύψουμε τις μοναδικές ανάγκες της επιχείρησής σας ή τις προσωπικές σας προτιμήσεις.
Αξιόπιστη Υποστήριξη Μετά την Πώληση: Η 24ωρη εξυπηρέτηση πελατών και η αφοσιωμένη τεχνική υποστήριξη διασφαλίζουν ότι η μηχανή αρπαγής σας είναι πάντα λειτουργική, με γρήγορους χρόνους απόκρισης και λύσεις.
Οδηγίες Αγοράς---------------------------------------
- Περίοδος Εγγύησης ενός έτους
Για μη ανθρώπινες συσκευές, η περίοδος εγγύησης για την μητρική πλακέτα, την οθόνη, το όπλο και το τροφοδοτικό είναι ένα έτος, ενώ η περίοδος εγγύησης για άλλα εύκολα φθειρόμενα εξαρτήματα είναι τρεις μήνες. Εάν τα εξαρτήματα σταλούν πίσω στο εργοστάσιο για επισκευή, ο κατασκευαστής θα καλύψει το κόστος αποστολής εντός ενός μηνός, το μισό κόστος εντός 1-3 μηνών, και το κόστος αποστολής θα πληρωθεί από τον αγοραστή μετά από 3 μήνες.
-Δια Βίου Συντήρηση
Μετά την περίοδο εγγύησης, μπορείτε ακόμα να επικοινωνήσετε με τον κατασκευαστή για να λάβετε υποστήριξη μετά την πώληση με βάση το αρχείο αγοράς. Παρέχονται δωρεάν συμβουλές και απαντήσεις. Εάν υπάρχει ανάγκη για επισκευή ή αντικατάσταση εξαρτημάτων, θα παρέχεται υποστήριξη με εκπτωτικό κόστος.
Σημείωση---------------------------------------
-100% των παραδοθέντων προϊόντων ελέγχονται πριν από την αποστολή από το QC, το αντικείμενο θα είναι εκτός εγγύησης εάν γίνει λανθασμένη λειτουργία ή φυσική ζημιά από τον αγοραστή.
-Για οποιαδήποτε δυσλειτουργία / ζημιά που προκύπτει υπό κανονική χρήση, μπορείτε να λάβετε δωρεάν επισκευή, επιστροφή ή ανταλλαγή κ.λπ., δεν είμαστε υπεύθυνοι για αντικείμενα που χάθηκαν ή καταστράφηκαν ή γρατζουνίστηκαν κατά τη μεταφορά.
-Οποιοσδήποτε ισχύων δασμός εισαγωγής & τοπικός φόρος θα βαρύνει τους αγοραστές.
-Η ικανοποίηση του πελάτη είναι η ύψιστη προτεραιότητά μας.
-Οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή σχόλια σχετικά με προϊόντα ή πολιτικές, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας (whatsapp Θα λάβετε απάντηση εντός 24 ωρών).