| Menşe yeri: | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | YX |
| Sertifika: | ISO CE |
| Model numarası: | YX-2508272 |
| Min sipariş miktarı: | 5 |
| Fiyat: | 1-5sets:US$1029; more than10sets need be dicussed |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap Ambalaj : 165*80*250cm |
| Teslim süresi: | Önemli süre (günler):7 15 20 müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Miktar (setler): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Ürün adı: | Dragon Fist - Puan almak için siyah topa sert vur | Nominal Gerilim: | 220V |
|---|---|---|---|
| Nominal Güç: | 180W | Ağırlık: | 140Kg |
| Yaş: | >3 Yıl, >6 Yıl, >8 Yıl | KişiselleştirilebilirRenkler: | Beyaz, Siyah |
| Malzeme: | Hırdavat+Akrilik | Garanti: | 1 Yıl |
| Başvuru: | Video Game City, Alışveriş Merkezleri, Parklar, Çocuk Oyun Alanları | ||
| Vurgulamak: | büyük yetişkin boks makinesi,jetonlu boks oyunu makinesi,kapalı alan spor boks makinesi |
||
Stresi atın ve bu süper havalı boks makinesini deneyimleyin? Göz alıcı görünümü anında müşterilerin dikkatini çekiyor. Yumruklarınızı savurun ve güç değeri gerçek zamanlı olarak görüntülenir. Eğlenceyi ve rekabetçiliği birleştirir. Bir atari salonunda, spor salonunda veya eğlence mekanında yer alması, müşterilerin tam anlamıyla ter atmasını sağlayacak ve aynı zamanda mağazanın canlı atmosferini artırarak geliri artıracaktır~
Ürün Bilgileri
| Ürün adı |
Ejderha Yumruğu - Puan kazanmak için siyah topa sertçe vurun |
| Ürün boyutu | 145*70*230cm |
| Malzemeler | Akrilik+donanım+ahşap |
| Ağırlık | 105KG |
| Anma gerilimi | 110V-220V |
| Hediye boyutu | Yerleştirdiğiniz herhangi bir hediyeyi verin |
| Ürün rengi | pembe |
| Uygulama | Video oyun şehri, alışveriş merkezleri, parklar, çocuk oyun alanları |
Özelleştirme Seçenekleri
Özelleştirilmiş Logo
Özelleştirilmiş ambalaj
Grafik özelleştirme
![]()
Ürün detayları
![]()
Nasıl oynanır?
1. Bir jeton takın veya kağıt para koyun ve oyunu başlatın.
2. Oyun başladıktan sonra top otomatik olarak düşecektir.
3. Oyuncular boks eldivenlerini takar ve doğru pozisyonda dururlar.
4. Ardından, belirtilen süre içinde topa vurun.
5. Oyuncu topa vurduktan sonra, dijital ekran vuruş gücüne göre ilgili puanı gösterecektir.
6. Puan mevcut ödül puanını aşarsa, makine kola sayısını azaltacak ve oyuncu kola kazanabilecektir. Puan belirlenen puanı aşarsa, oyuncu bilet de alabilecektir.
![]()
Seçiminiz için çeşitli ambalaj seçenekleri sunuyoruz ve özelleştirilmiş ambalajı da destekliyoruz.
sergi salonumuz
![]()
![]()
Şirketimizin müşterileri dünyanın çeşitli ülkelerinden gelmektedir. Avrupa ve Amerika'dan siparişler veya Asya, Afrika ve Okyanusya'daki müşterilerden gelen talepler olsun, farklı ülke ve bölgelerden gelen mallar sürekli olarak buraya gelmekte ve paketlenmektedir. İyi yapılandırılmış ve verimli bir tedarik zinciri sistemimiz var. Stok hazırlığından, muayeneye, konteyner yüklemeye kadar her adım, malların zamanında, iyi kalitede ve doğru miktarda sevk edilmesini sağlamak için profesyonel ekipler tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilir.
![]()
Yıllar boyunca, güvenilir ürünler ve hizmetler sayesinde küresel müşterilerin güvenini kazandık ve işbirliği ağımız giderek genişledi. Burası sadece yükleme alanı değil, aynı zamanda gücümüzün ve itibarımızın güçlü bir kanıtıdır!
Satış sonrası hizmet taahhüdü
100% orijinal 100% odak 100% güven
Makine nasıl tamir edilir?
Makinemizi satın aldıktan sonra, satış sonrası sorunlarınızı çözecek bir müşteri uzmanı ayarlayacağız, müşteri yöneticisi ise sipariş teslimatı, lojistik takibi, muayene, satış sonrası bakım, gelecekteki satın almalar ve ilgili konulardan sorumlu olacaktır. Ayrıca müşteri uzmanımızla iletişime geçebilir ve sorunlar hakkında telefonla bilgi alabilirsiniz. Genellikle, talimatları izleyip pratik eylemler aldığınız sürece, sorunlar çözülebilir.
PS İpuçları:
Fabrikamız makineler üzerinde sıkı testler yapmıştır. Malları aldıktan sonra, ambalajı açıp gücü açmanız yeterlidir. Anormal kullanım sorunları yoksa, lojistik nakliye süreci sırasındaki sarsıntılardan kaynaklanan küçük bir sorun olabilir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz ve profesyonel teknisyenlerimiz sorunu sizin için çözecektir.
İade nakliyesi sorunu kapsar mı?
| Sorun açıklaması | alıcı | satıcı | çözüm |
| Lojistik sorunu | Size hizmet ediyoruz | İmzalamadan önce malları kontrol ettiğinizden emin olun, mallar hasarlıysa, lütfen yerinde fotoğraf çekin ve müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. | |
| Kalite sorunu | Size hizmet ediyoruz çözüm | Kalite sorunları, kullanılamama veya diğer sorunlar, lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin |
Satın Alma Talimatı
- Bir Yıl Garanti Süresi
İnsan kaynaklı olmayan cihazlar için anakart, ekran, silah ve güç kaynağı garanti süresi bir yıldır, diğer kolay hasar gören parçaların garanti süresi ise üç aydır. Parçalar onarım için fabrikaya geri gönderilirse, üretici bir ay içinde nakliye maliyetini, 1-3 ay içinde maliyetin yarısını karşılayacaktır ve 3 aydan sonra nakliye maliyeti alıcı tarafından ödenecektir.
-Ömür Boyu Bakım
Garanti süresinden sonra, satın alma kaydına dayanarak satış sonrası destek almak için üretici ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık ve cevaplar sağlanır. Onarım veya parça değişimi ihtiyacı olursa, indirimli maliyet desteği sağlanacaktır.