| Τόπος καταγωγής: | Guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | YX |
| Πιστοποίηση: | ISO CE |
| Αριθμό μοντέλου: | ΥΧ-2506301 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 4 |
| Τιμή: | 1-9sets:$243; more than10sets need be dicussed |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία ξύλινου πλαισίου: 49*58*105cm |
| Χρόνος παράδοσης: | Ημερομηνία (ημέρες):7 15 20 Να διαπραγματευθεί |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Ποσότητα (σύνολα): 1-1 2-20 21-50> 50 |
| Ηλικία: | >3 έτη, >6 έτη, >8 έτη | Προσαρμόσιμα Χρώματα: | Κόκκινο Κίτρινο Μπλε Πράσινο |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Hardware+Acrylic | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | αυτόματο μηχάνημα με κούκλες και νύχι,Μίνι μηχανή παιχνιδιών arcade,μηχανή παιχνιδιού με άμεση πρόσφυση από εργοστάσιο |
||
Ετοιμαστείτε να ξεκινήσετε μια εθιστική εμπειρία παιχνιδιού! Η εκθαμβωτική και χαριτωμένη οθόνη dot matrix είναι εδώ! Αρπάξτε με τα μικρά σας χέρια και πάρτε το παιχνίδι-έκπληξη σπίτι σας!
Πληροφορίες Προϊόντος
| Όνομα προϊόντος |
Μηχανή με οθόνη LED για παιχνίδια με αρπαγή |
| Μέγεθος προϊόντος | 47*55*100cm |
| Υλικά | Σκληρυμένο γυαλί + υλικό + ξύλο |
| Καθαρό Βάρος | 30KG |
| Ονομαστική τάση | 110V-220V |
| Μέγεθος δώρου | Δώστε ό,τι δώρο τοποθετήσετε |
| Χρώμα προϊόντος | ροζ, κίτρινο, πράσινο, μπλε |
| Εφαρμογή | Κέντρα βιντεοπαιχνιδιών, εμπορικά κέντρα, πάρκα, παιδικές χαρές |
Επιλογές προσαρμογής
Προσαρμοσμένο λογότυπο
Προσαρμοσμένη συσκευασία
Προσαρμογή γραφικών
![]()
Πώς να παίξετε;
![]()
Οθόνη: Εμφανίζει πληροφορίες όπως κανόνες παιχνιδιού, σκορ, υπολειπόμενο ποσό νομισμάτων κ.λπ. Κάποιες από αυτές χρησιμοποιούν επίσης κινούμενα σχέδια και εφέ φωτισμού για να δημιουργήσουν ατμόσφαιρα και να προσελκύσουν την προσοχή των παικτών.
Κουμπιά Joystick: Το joystick χρησιμοποιείται για τον έλεγχο της κίνησης των αρπαγών αριστερά και δεξιά, μπρος και πίσω. Η πίεση των κουμπιών επιβεβαιώνει τη σύλληψη. Αυτό είναι το κλειδί για την αλληλεπίδραση του παίκτη με τη μηχανή. Η αίσθηση λειτουργίας επηρεάζει την εμπειρία.
![]()
Το μέγεθος και η συσκευασία
![]()
Ας ρίξουμε μια ματιά στα μέρη του σώματος της μηχανής παιχνιδιών με αρπαγή για παιδιά μαζί.
![]()
Δέσμευση εξυπηρέτησης μετά την πώληση
100% αυθεντικό 100% εστίαση 100% εμπιστοσύνη
Πώς να επισκευάσετε τη μηχανή;
Μετά την αγορά της μηχανής μας, θα κανονίσουμε έναν ειδικό πελατών για να χειριστεί τα θέματα μετά την πώληση, ενώ ο υπεύθυνος πελατών θα είναι υπεύθυνος για την παράδοση παραγγελιών, την παρακολούθηση logistics, την επιθεώρηση, τη συντήρηση μετά την πώληση, τις μελλοντικές αγορές και σχετικά θέματα. Μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε με τον ειδικό πελατών μας και μπορείτε να κάνετε ερωτήσεις σχετικά με τα θέματα μέσω τηλεφώνου. Γενικά, εφόσον ακολουθείτε τις οδηγίες και λαμβάνετε πρακτικά μέτρα, τα προβλήματα μπορούν να επιλυθούν.
![]()
Προσφέρουμε μια ποικιλία επιλογών συσκευασίας για την επιλογή σας, και υποστηρίζουμε επίσης προσαρμοσμένη συσκευασία.
το εκθετήριό μας
![]()
![]()
Οι πελάτες της εταιρείας μας προέρχονται από διάφορες χώρες σε όλο τον κόσμο. Είτε πρόκειται για παραγγελίες από την Ευρώπη και την Αμερική, είτε για απαιτήσεις από πελάτες στην Ασία, την Αφρική και την Ωκεανία, εμπορεύματα από διαφορετικές χώρες και περιοχές φτάνουν συνεχώς εδώ και συσκευάζονται. Έχουμε ένα καλά δομημένο και αποτελεσματικό σύστημα εφοδιαστικής αλυσίδας. Από την προετοιμασία αποθεμάτων, την επιθεώρηση έως τη φόρτωση των εμπορευματοκιβωτίων, κάθε βήμα ελέγχεται αυστηρά από επαγγελματικές ομάδες για να διασφαλιστεί ότι τα εμπορεύματα αποστέλλονται εγκαίρως, σε καλή ποιότητα και στη σωστή ποσότητα.
Με τα χρόνια, χάρη σε αξιόπιστα προϊόντα και υπηρεσίες, έχουμε κερδίσει την εμπιστοσύνη παγκόσμιων πελατών και το δίκτυο συνεργασίας μας γίνεται όλο και πιο εκτεταμένο. Αυτό δεν είναι μόνο ο χώρος φόρτωσης, αλλά και μια ισχυρή μαρτυρία της δύναμης και της φήμης μας!
Δέσμευση εξυπηρέτησης μετά την πώληση
100% αυθεντικό 100% εστίαση 100% εμπιστοσύνη
Συχνές Ερωτήσεις
1. Ποιοι είμαστε;
Η Guangzhou Yuxin Amusement Company βρίσκεται στην περιοχή Panyu, Γκουανγκτζόου, Κίνα. Ειδικεύεται στην κατασκευή ανταλλακτικών μηχανών παιχνιδιών! Πάνω από 18 χρόνια. Από την ίδρυσή της, πουλάμε μηχανές παιχνιδιών. Βασιζόμενοι στα επαγγελματικά μας ταλέντα και την εξαιρετική μας εμπειρία, ελπίζουμε πραγματικά να γίνουμε ο καλύτερος προμηθευτής σας και να δημιουργήσουμε μια μακροχρόνια επιχειρηματική σχέση μαζί σας.
2. πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Πάντα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή
Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή;
Πάντα καινοτομία στην ποιότητα για να επιβιώσουμε από την αγορά
3. Τι προϊόντα μπορούμε να σας προσφέρουμε;
Joystick και χειριστήριο παιχνιδιών, επιλογέας νομισμάτων, διακόπτης κουμπιού, μονάδα τροφοδοσίας, μικροδιακόπτης, αντικραδασμική συσκευή, υποδοχή εισαγωγής νομισμάτων, εξοπλισμός γερανού αρπαγής, μηχανή βιντεοπαιχνιδιών για παιδιά, μηχανή παιχνιδιών arcade, μηχανή παιχνιδιών για ενήλικες.
4. γιατί να αγοράσετε από εμάς και όχι από άλλους προμηθευτές;
Πάνω από δεκαοκτώ χρόνια εμπειρίας στον κλάδο. OEM & ODM διαθέσιμα. Εργοστασιακή άμεση πώληση, διασφάλιση ποιότητας. Ολόκληρη η διαδικασία παραγωγής έως την εξαγωγή από IQC, PQC, OQC. Τέσσερις εγγυήσεις: Υψηλή ποιότητα, Έγκαιρη παράδοση, Επαγγελματική προ-πωλησιακή εξυπηρέτηση. Η καλύτερη εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
5. τι υπηρεσίες μπορούμε να παρέχουμε;
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, CNY;
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, L/C;
Γλώσσες που ομιλούνται: Αγγλικά, Κινέζικα
Οδηγίες Αγοράς
- Περίοδος Εγγύησης ενός έτους
Για μη ανθρώπινες συσκευές, η περίοδος εγγύησης για τη μητρική πλακέτα, την οθόνη, το όπλο και την τροφοδοσία είναι ένα έτος, ενώ η περίοδος εγγύησης για άλλα εύκολα φθειρόμενα εξαρτήματα είναι τρεις μήνες. Εάν τα εξαρτήματα επιστραφούν στο εργοστάσιο για επισκευή, ο κατασκευαστής θα καλύψει το κόστος αποστολής εντός ενός μηνός, το μισό κόστος εντός 1-3 μηνών, και το κόστος αποστολής θα καταβληθεί από τον αγοραστή μετά από 3 μήνες.
- Συντήρηση εφ' όρου ζωής
Μετά την περίοδο εγγύησης, μπορείτε ακόμα να επικοινωνήσετε με τον κατασκευαστή για να λάβετε υποστήριξη μετά την πώληση με βάση το αρχείο αγοράς. Παρέχονται δωρεάν συμβουλές και απαντήσεις. Εάν υπάρχει ανάγκη για επισκευή ή αντικατάσταση εξαρτημάτων, θα παρέχεται υποστήριξη με έκπτωση στο κόστος.